Coming Soon ™

Pawilony netherowe
#1
[Obrazek: W5HyfO8.png]

Pawilony netherowe

Pawilony netherowe umieszczone są wzdłuż prywatnej drogi @Libter. Znajdują się tu 3 pawilony specjalne i 6 pawilonów zwykłych. Zakup pawilonu specjalnego kosztuje 400$. Aby otrzymać/kupić pawilon należy skontaktować się z @Jqmey.

Spis właścicieli pawilonów:

Specjalne:
  1. @Jqmey
  2. Hekutoki (@Heku)
  3. WOLNE

Zwykłe:
  1. @Libter - chce sprzedać
  2. @Libter - chce sprzedać
  3. @Libter - chce sprzedać
  4. Xtaszek (@Xtaq)
  5. WOLNE
  6. @matiut2

Właściciel pawilonów ma prawo odebrać pawilon nieaktywnemu graczowi lub graczowi nie prowadzącemu aktywnej sprzedaży (w taki wypadku przedmioty zostają przeniesione do depozuty). W przypadku zbanowania gracza przedmioty zostają mu odebrane razem ze stoiskiem. W przypadku pawilonów płatnych nie jest zwracany koszt zakupu.

Pawilon zwykły:
Rozmiar: 5x4, wysokość 3
Bezpłatny
Położony w środku pawiloniarni

Wejście do pawiloniarni:

[spoiler][Obrazek: YLQyOea.png][/spoiler]


Przykładowy pawilon zwykły:

[spoiler][Obrazek: 4UCTvx4.png][/spoiler]


Pawilon specjalny:
Rozmiar: 7x7, wysokość 3
Płatny 400$
Położony bezpośrednio przy drodze

Przykładowy pawilon specjalny:

[spoiler][Obrazek: twwkuUB.png][/spoiler]


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#2
Obniżka cen! Pierwsza osoba, która się do mnie zgłosi otrzyma pawilon za jedynie 300$ (zamiast 400$).

Sprzedane.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#3
Wszystkie stoiska zwykłe zostały oddane, pozostały jeszcze 2 stoiska specjalne wolne.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#4
Brak wolnych stoisk, właścicielom przypominam o obowiązku rozpoczęcia sprzedaży w ciągu 7 dni od otrzymania stoiska!


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#5
Sprzedam trzy pawilony zwykłe w cenie 150$/sztuka.


Odpowiedz
#6
Z dniem dzisiejszym użytkownik @nooblenny_skarganajqmey otrzymuje całkowity zakaz wstępu na teren pawilonów, jego złamanie będzie karane spaleniem.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#7
Jeśli spalisz mnie jeszcze raz dostajesz bana na mój sklep w centrum handlowym. Wstęp będzie karany bezlitosną śmiercią.


Odpowiedz
#8
A ty wiesz, że masz bana na ch?


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#9
Aktualizacja:

Cytat:Właściciel pawilonów ma prawo odebrać pawilon nieaktywnemu graczowi lub graczowi nie prowadzącemu aktywnej sprzedaży (w taki wypadku przedmioty zostają przeniesione do depozuty). W przypadku zbanowania gracza przedmioty zostają mu odebrane razem ze stoiskiem. W przypadku pawilonów płatnych nie jest zwracany koszt zakupu.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#10
Zwolniły się dzisiaj dwa pawilony: 1 specjalny i 1 zwykły.

Specjalny:

[Obrazek: Mseygsy.png]

Zwykły:

[Obrazek: dTYDhF7.png]


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#11
Ile kosztują i czy mogę go trochę przeremontować (ten sam styl, ale bez netherracku. Remontowałem drogi i tunele, wiec myślę, że nie taki zły styl mam. No chyba, że uważa się inaczej :D


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości