Coming Soon ™

HMP-Irongate
#1
HMP-Irongate będzie więzieniem, do którego odeślę każdego griefera (dając im się wymigać od bana na jego czas).
Przykład: ban za grief na miesiąc = pobyt w HMP-Irongate przez miesiąc.
Zabezpieczenia będą maksymalne, strażnicy zostaną uzbrojeni w diamentowe miecze z Ostrością 3-5 i diamentowe zbroje z Ochroną 3-4. Ich praca będzie opłacana przez społeczność kaucjami za wyjście (po 2 tygodniach odsiadki jest wybór: kopanie na rzecz strażników lub spalenie).
Czekam na odzew Libtera pod tym postem co o tym myśli.
Więzienie zostanie otwarte 20 maja 2017 roku, pierwsi więźniowie i klawisze natomiast zostaną przysłani 13 maja.
Dodam jeszcze, że na terenie placówki jest włączone 24/7 PvP - cele i stołówka są jedynym wyjątkiem. W izolatce PvP jest włączone - strażnicy jednak nie mogą dopuścić do bicia więźniów.
Osadzeni muszą być online - każda sekunda bycia offline nie liczy się do kary.


#2
Chętnie się tam zamknę, biorąc pod uwagę uzbrojenie strażników - raczej z moją bronią nie będą mieli szans, a zawsze przyda się darmowy set i miecze.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#3
Spokojnie, dla Ciebie mam specjalną żelazną zbroję pod warunkiem trzymania się nowego ograniczenia na koniostradzie zamiast zakazu wjazdu - nie możesz korzystać na prawym pasie z osła, za wyjątkiem potrzeby zjazdu udokumentowanej przeze mnie/przez straż koniostradową.

(15.04.2017, 20:07)jahumen napisał(a): z moją bronią nie będą mieli szans

Dodam jeszcze tylko że przedmioty są na czas pobytu deponowane w apartamencie na koordynatach 400, -50 lub w schowku na koordynatach 560, -1760.

Po odbiór proszę się zgłosić do mnie przez Discord (NoobLenny) lub stronę na Facebooku (Noob Lenny, Gaben na profilowym).


#4
(15.04.2017, 20:23)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): nie możesz korzystać na prawym pasie z osła, za wyjątkiem potrzeby zjazdu udokumentowanej przeze mnie/przez straż koniostradową.
Którym prawym pasie? Gdy odwrócę się o 180 stopni lewy staje się prawym.


"Dodam jeszcze tylko że przedmioty są na czas pobytu deponowane w apartamencie na koordynatach 400, -50 lub w schowku na koordynatach 560, -1760."



Kto mi je odbierze?


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#5
Hmmmm - Wystarczy pojeść troszki chorusu i wolność :D
Poza tym - czy taki griefer nie będzie zajmował slotu?


Villagers are love, villagers are life <3
#6
(15.04.2017, 21:02)Janek222 napisał(a): troszki chorusu


Chorus będzie karany śmiercią.

A co do kwestii uwięzienia @LGNN - trafi on tam na 7 dni (do 20 lub 27 maja) bo tak. Będzie betatesterem placówki i dostanie za to jakieś przedmioty. Jego traktowanie potem będzie równe wieśniakowi (Plewiska to wieś pod Poznaniem, no nie?).

To traktowanie będzie jednak tylko wtedy, gdy zrobi coś na koniostradzie.


#7
Cytat:^xD


#8
Już pędze, jakos nie widzę żebyś miał jakas władze sprawcza wiec wiezienie będziesz miał puste.
Chyba nawet moderacja nie ma takich permissji,  powodzenia z zaciaganiem tam ludzi.


#9
Lenny troszkę sie zapędzasz, poczekaj na @Libter co on na to :3


#10
Właśnie czekam. Gracze będą tam siłą zaciągani samolotem. Do tego będę tam na wysokości właściciela, moje moce będą na tyle duże żebym mógł bezkarnie zlecić egzekucję osadzonego (za m. in. chorus, do tego HMP-Irongate otoczę 8 blokami lawy z wyłącznym transportem przez most rozsuwany).


#11
Hehe, dobre, ale samolot jest po pierwsze nie testowany, a po drugie nie nadaje się na jednorazowy lot :<
EDIT: Samolot już jest przetestowany, ale dalej nie nadaje się do jednorazowych lotów :P


Villagers are love, villagers are life <3
#12
@janek222
W takim razie czy samolot nadaje się do dwurazowych lotów? Jeśli tak miło by było jeśli przy okazji zahaczyłby o mój sklep.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#13
Tak, samolot nadaje się do wielozarowych dwukierunkowych lotów, w przeciwnym razie byłby bezużyteczny :P
Właśnie testuje nową wersje która będzie mogła przenieść bagaże (wagoniki ze skrzynią).


Villagers are love, villagers are life <3
#14
Z więzienia samolociarnia się zrobiła Kappa


#15
Kosz.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości