Coming Soon ™

Gdzie mieszkają gracze serwerowi?
#1
Cześć! Zapraszam do dyskusji gdzie możemy się podzielić miejscem naszego osiedlenia się na serwerze. Kordynatów nie trzeba podawać, chodzi o to, aby opisać biom lub okolicę waszego miejsca zamieszkania albo nawet domy innych graczy w pobliżu.

Mój opis:

Mieszkam na kordynatach ok. 450 X i Z (Y to wysokość) na biomie równinnym i bagiennym. Na południe od mojej miejscówki znajduje się rzeka a za nią gród z niedokończonym kościołem. Na zachód ode mnie znajduje się domek pewnego gracza przy morzu. Na północ znajduje się kolejny, tym razem zabudowany gród obok którego jest droga którą można z łatwością dojść do centrum. Za wschód znajduje się las ciemno-dębowy a za nim włości Hekutoki (jak się to odmienia  :V ? ) W tamtą stronę również można dojść do R.I.P. Diamentowa. 

W granicach mojego cuboida znajdują się: dom, magazyn, kopalnia odkrywkowa zamieniana na park oraz wejście do normalnej kopalni, zagrody dla zwierząt, pola pszenicy, ziemniaków, marchewki i arbuzów. Przez moje tereny biegnie droga, która jest łącznikiem ( a właściwie przedłużeniem) drogi do centrum z terenami R.I.P. Diamentowa.


Czekam na kolejne posty :) . Przypominam, kordynaty nie są konieczne.


Odpowiedz
#2
Mieszkam przy budowie koniostrady na biomie równinnym. Żyje mi się miło. Mam kilka cuboidów, z czego 4 są koniostradowe.


Odpowiedz
#3
Mieszkam na górze, nad lasem ciemnodębowym, mój dom to troszkę ruina :P Koło mnie mieszka x_xSlimex_x oraz Tomi555. Obok jest morze/ocean, dzięki któremu mam dostęp nawet do posiadłości Hekutoki :D  Na morzu posiadam farmę wieśniaków, zbudowaną z kamienia. Całkiem blisko do centrum  :)


Odpowiedz
#4
Mieszkam na biomie akacjowym niedaleko mesy. W pobliżu mam rzekę, która jednak donikąd nie prowadzi. Niedaleko mnie znajduje się duże skupisko graczy. Mieszkam daleko od centrum, blisko krawędzi mapy.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#5
mieszkam na pustyni, obok mojej posiadłości jest tylko piach.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości