Coming Soon ™

Skarga na NoobLenny
#1
Skarga

Data i godzina zdarzenia: 12.04.2017 16:35

Oskarżony: NoobLenny

Powód:
  • Niszczenie terenu (tworzenie dziur za pomocą TNT) w pobliżu mojego cuboida (Whitehead__sklep) / próba zniszczenia sklepu.
  • Podpalenie mnie, gdy miałem wyłączone PVP.

Komentarz:


Zdarzenie miało miejsce, gdy poszedłem uzupełnić towar w sklepie. do sklepu przybiegł NoobLenny, przez chwilę próbował mnie atakować, następnie otworzył enderchesta i wybiegł. Po chwili usłyszałem bardzo blisko eksplozję,  wybiegłem ze sklepu, a za sklepem zauważyłem podejrzanego zasypującego dziurę netherrackiem. W pobliżu nie było nikogo innego, więc to nie mógł być nikt inny (Na screenie widać jak dziura jest przez niego zasypywana). Po chwili zostałem zauważony, miałem już wracać, ale NoobLenny podbiegł do mnie i mnie podpalił, co widać na dwóch kolejnych zrzutach ekranu.

Proszę o odpowiednie ukaranie gracza.

Dowody:
  • 3 zrzuty ekranu
[Obrazek: L8bJq6k.png]
Zrzut 1.

[Obrazek: PuSgajo.png]
Zrzut 2.

[Obrazek: SnAP4EP.png]
Zrzut 3.


#2
Samo tworzenie dziur w ziemi niczyjej przy pomocy TNT nie jest dużym problemem zwłaszcza po załataniu ich, jednak podpalenie jest już znacznie poważniejszą sprawą - może @`NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)` to wyjaśni?


#3
Brak wyjaśnień, a dowody jednoznacznie wskazują na próby podpalenia - sprawca został ukarany banem tygodniowym. Zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości