Coming Soon ™

Pytanie na temat ustawień serwera
#1
Witam koleżanki i kolegów.
Zastanawiam się nad rozpoczęciem gry na serwerze i mam w związku z tym pytania:
1. Czy propagacja surowców w ziemi jest taka sama jak w zwykłym survivalu?
2. Czy da się zespawnować withera?
3. Czy jest własny kres i smok - chodzi o wybudowanie automatycznej farmy obsydianu na witherze
4. Czy w netherze da się przebić bedrock tak jak w zwykłym surwivalu celem zrobienia farmy złota? Jednak tu pytanie czy jest opcja drugiego cuboida w netherze?
5. Czy da się postawić piramidę z latarnią i jeżeli tak to czy ona działa dla wszystkich graczy?
6. Od kiedy działa serwer?
7. Czy są jakieś statystyki graczy na serwerze?


Odpowiedz
#2

  1. Tak.
  2. Tak.
  3. Kres jest, a smok nie żyje, ale można go przywołać. Wither nie niszczy bloków.
  4. Nie da się przebić bedrocka, a pigmeny nie dropią złota. Cuboidów można mieć tyle, ile budowli.
  5. Można postawić, a działa dla wszystkich graczy w zasięgu (który jest zależny od poziomu piramidy).
  6. Otwarty jest od stycznia (a testy na WL były w grudniu).
  7. Są, ale niedostępne dla graczy.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź.
Spodziewałem się, że więcej odpowiedzi będzie negatywne :)
Czy są gdzies zebrane informacje na temat wszystkich ustawień serwera? Tak aby było wiadomo jakie są różnice w grze względem singleplayer?


Odpowiedz
#4
7. Podsumowania miesiąca w dziale https://fcraft.pl/dzia%C5%82-og%C5%82oszenia-7 są pewną formą statystyk, trwa także dyskusja na temat pokazywania miejsca na liście najbogatszych (https://fcraft.pl/temat-dost%C4%99p-do-baltop-355) oraz publicznych statystyk na forum (https://fcraft.pl/temat-ranking-graczy-423).

(12.04.2017, 07:27)Przemo napisał(a): Czy są gdzies zebrane informacje na temat wszystkich ustawień serwera? Tak aby było wiadomo jakie są różnice w grze względem singleplayer?
Przeczytanie wszystkich tematów z komendy /pomoc powinno dać całkiem dobry obraz serwera, przypomnę tylko żeby klikać lub przynajmniej najeżdżać myszką na żółte linki :>


Odpowiedz
#5
Przeczytałem wszystko z /pomoc i pomoc dalej i nie odpowiedziało to na kilka moich wątpliwości. Np. jak się robi magiczną latarnię skoro nie ma withera. Jak się spawnuje smoka. Albo czy wypadają czaszki z witherowych szkieletów i jeżeli tak to do czego służą skoro nie ma withera.

Przeczytałem na temat wagi gracza i szkoda, że jest taka modyfikacja, która znacznie wpływa na całość gry ::/zkoda bo szukałem serwera, który możliwie najmniej psuje minecrafta. Dopiero zacząłem ledwo co wszedłem pod ziemię aby zdobyć metal i inne, mam 40 lazurytu, 40 węgla 40 drewna, 140 bruku i już nie mogę wrócić schodami na górę :( Niestety chyba jak dla mnie to takie coś dyskwalifikuje  dalsze granie i męczenie się z tym.


Odpowiedz
#6
(12.04.2017, 08:27)Przemo napisał(a): Przeczytałem wszystko z /pomoc i pomoc dalej i nie odpowiedziało to na kilka moich wątpliwości. Np. jak się robi magiczną latarnię skoro nie ma withera. Jak się spawnuje smoka. Albo czy wypadają czaszki z witherowych szkieletów i jeżeli tak to do czego służą skoro nie ma withera.

Przeczytałem na temat wagi gracza i szkoda, że jest taka modyfikacja, która znacznie wpływa na całość gry ::/zkoda bo szukałem serwera, który możliwie najmniej psuje minecrafta. Dopiero zacząłem ledwo co wszedłem pod ziemię aby zdobyć metal i inne, mam 40 lazurytu, 40 węgla 40 drewna, 140 bruku i już nie mogę wrócić schodami na górę :( Niestety chyba jak dla mnie to takie coś dyskwalifikuje  dalsze granie i męczenie się z tym.

Trzeba przywołać Withera jak na single playerze, smoka spawnuje się tak samo jak na single playerze.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#7
Przepraszam, jakiegoś zaćmienia dostałem z tym witherem, skoro jest to wszystko jasne.


Odpowiedz
#8
(12.04.2017, 08:27)Przemo napisał(a): Przeczytałem na temat wagi gracza i szkoda, że jest taka modyfikacja, która znacznie wpływa na całość gry ::/zkoda bo szukałem serwera, który możliwie najmniej psuje minecrafta. Dopiero zacząłem ledwo co wszedłem pod ziemię aby zdobyć metal i inne, mam 40 lazurytu, 40 węgla 40 drewna, 140 bruku i już nie mogę wrócić schodami na górę :( Niestety chyba jak dla mnie to takie coś dyskwalifikuje  dalsze granie i męczenie się z tym.
Serwer ma na celu bardziej zapewnienie ciekawej rozgrywki niż jak najmniejsze psucie Minecrafta. Do pewnych utrudnień można się przyzwyczaić i omijać je na różne sposoby np. wyrzucając bruk, tworząc trasę kolejową z kopalni na powierzchnię lub pijąc mikstury siły w początkowej fazie gry, a później przechowując przedmioty w shulkerboxach w endercheście.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości