Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?
Tak.
33.33%
4 33.33%
Tak, ale z pewnymi modyfikacjami (napisz w temacie).
25.00%
3 25.00%
Nie (napisz w temacie dlaczego).
41.67%
5 41.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dodanie nagrody "Stały bywalec"
#1
Proponuję wprowadzenie nagrody "Stały bywalec". Byłaby ona automatycznie przyznawana osobom grającym na serwerze którzy spełniają następujące warunki:
  • Był online najdalej tydzień temu.
  • Gra na serwerze od co najmniej 2 miesięcy.
  • Wchodził średnio 0,5h dziennie.

Byłaby ona odbierana, jeśli te warunki przestałyby być spełnione.

Osoby z taką nagrodą miałyby następujące wyróżnienia:
  • Złoty zegarek za nickiem na serwerze
  • Złoty zegarek jako jedna z nagród na forum
  • Dostęp do kanału "Stali bywalcy" na Discordzie

Zachęcam do głosowania na Tak w ankiecie.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#2
Dodaj ankietę.
Z tym kanałem na discordzie to przesadziłeś z prefixem też.
Nagroda za aktywność już istnieje.


[Obrazek: OAeIeW]
#3
(07.04.2017, 17:33)JanekJaran napisał(a): Dodaj ankietę.
Z tym kanałem na discordzie to przesadziłeś z prefixem też.
Nagroda za aktywność już istnieje.

Ankieta już jest, wystarczy umieć patrzeć. Kanał i prefix to nie jest przesada, nagroda byłaby przyznawana osobom naprawdę będącymi stałymi bywalcami serwera. Nagroda za aktywność to kompletnie co innego.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#4
Jestem na tak, ale tylko aby była to nagroda na forum, w grze to by nic nie zmeiniało


[Obrazek: fElmNP7.png]
#5
Tak duży prefiks na serwerze (a zwłaszcza na serwerze bez prefiksów) byłby całkiem natrętny, natomiast ciągłe nadawanie i odbieranie rang na forum oraz Discordzie będzie kolejnym i niezbyt potrzebnym obowiązkiem administratora.


#6
(07.04.2017, 21:30)Libter napisał(a): Tak duży prefiks na serwerze (a zwłaszcza na serwerze bez prefiksów) byłby całkiem natrętny, natomiast ciągłe nadawanie i odbieranie rang na forum oraz Discordzie będzie kolejnym i niezbyt potrzebnym obowiązkiem administratora.

Nie jest powiedziane, że te prefiksy trzeba nadawać i odbierać ciągle, można np. co 2 tygodnie. A forma nie musi być taka - może być tacy gracze wyróżniani w inny sposób - może np. złoty zegarek przed/po nicku?


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#7
Prefiks jest za duży, ale jestem za wprowadzeniem kolorowego nicku/ czegoś przed nickiem (jak to mają na przykład osoby, które dokonały donacji).


#8
Zmieniłbym na średnio 30 minut dziennie. Jeśli kogoś nie ma tydzień to w inne dni musi siedzieć po kilka godzin, nie każdy ma tyle czasu. To co napisałeś to bardziej no-life. :P


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#9
@JanekJaran @Norbi @Libter @sopher @jahumen zmodyfikowałem część wartości według opinii w temacie.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#10
(07.04.2017, 17:05)Jqmey napisał(a):
  • Złoty zegarek za nickiem na serwerze
  • Złoty zegarek jako jedna z nagród na forum
  • Dostęp do kanału "Stali bywalcy" na Discordzie
1. Jak można mieć przedmiot na czacie?
2. ok
3. niepotrzebny taki kanał


[Obrazek: fElmNP7.png]
#11
(08.04.2017, 22:36)Norbi napisał(a):
(07.04.2017, 17:05)Jqmey napisał(a):
  • Złoty zegarek za nickiem na serwerze
  • Złoty zegarek jako jedna z nagród na forum
  • Dostęp do kanału "Stali bywalcy" na Discordzie

1. Jak można mieć przedmiot na czacie?
2. ok
3. niepotrzebny taki kanał

  1. Część czcionek obsługuje takie dodatkowe znaki.
  2. To jest już kwestia do ustalenia, według mnie taki kanał jest dobrym pomysłem.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#12
(08.04.2017, 23:06)Jqmey napisał(a): 1. Część czcionek obsługuje takie dodatkowe znaki.
Proszę o przytoczenie tutaj takiego znaku po upewnieniu się, że jest on poprawnie wyświetlany także w MC.


#13
(20.04.2017, 12:50)Libter napisał(a):
(08.04.2017, 23:06)Jqmey napisał(a): 1. Część czcionek obsługuje takie dodatkowe znaki.
Proszę o przytoczenie tutaj takiego znaku po upewnieniu się, że jest on poprawnie wyświetlany także w MC.

Minecraftowa czcionka raczej nie, więc chyba lepiej użyć jakieś np. * albo ^.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#14
Meh, zbędny znaczek dla atencji. ;/


#15
Odświeżam temat i zachęcam do głosowania.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#16
Brak dodatkowych argumentów poza nagradzaniem i niezbyt wysokie poparcie, propozycja zostaje odrzucona.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości