Coming Soon ™

Ankieta: Co sądzisz o tym pomyśle?
Jestem za
42.86%
3 42.86%
Jestem przecciw
57.14%
4 57.14%
Nie mam zdania
0%
0 0%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ciemny styl forum
#1
Proponuję dodać ciemny styl forum, ponieważ duża ilość koloru białego mnie oślepia.


[Obrazek: OAeIeW]
#2
Meh, moim zdaniem nie ma sensu na nowo stylować strony, ponieważ nie chce ci się przyciemnić monitora. Serio to sporo roboty. Poza tym strona posiada swój unikalny wygląd, co w pewien sposób ją wyróżnia. Czasy gdy fora posiadały ogrom różnych motywów i abstrakcyjnych dodatków już dawno minęły. Podsumowując jestem na nie.


#3
(04.04.2017, 22:01)dennijs napisał(a): Meh, moim zdaniem nie ma sensu na nowo stylować strony, ponieważ nie chce ci się przyciemnić monitora. Serio to sporo roboty. Poza tym strona posiada swój unikalny wygląd, co w pewien sposób ją wyróżnia. Czasy gdy fora posiadały ogrom różnych motywów i abstrakcyjnych dodatków już dawno minęły. Podsumowując jestem na nie.

Wkrótce i tak będzie nowy styl. A Flatty zbyt unikalnym stylem nie jest.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#4
(04.04.2017, 22:01)dennijs napisał(a): Meh, moim zdaniem nie ma sensu na nowo stylować strony, ponieważ nie chce ci się przyciemnić monitora. Serio to sporo roboty. Poza tym strona posiada swój unikalny wygląd, co w pewien sposób ją wyróżnia. Czasy gdy fora posiadały ogrom różnych motywów i abstrakcyjnych dodatków już dawno minęły. Podsumowując jestem na nie.

Z tego co pamietam na MyBB jest opcja wyboru stylów przez użytkownika. Jeśli byś chciał zostać na jasnym to poprostu to wybierasz z listy i tyle. :)


#5
W sumie propozycję odraczam, bo nie wiadomo, czy forum nie będzie stało na IPB


[Obrazek: OAeIeW]
#6
(04.04.2017, 22:07)JanekJaran napisał(a): W sumie propozycję odraczam, bo nie wiadomo, czy forum nie będzie stało na IPB

Nadal przecież można wgrać 2 style na forum. Po prostu potraktujmy to jako propozycje na nową edycje forum :)


#7
@LGNN

Owszem taka funkcja jest, ale jeśli wybrany szablon nie posiada innej wersji kolorystycznej, trzeba samemu na nowo przygotować global.css :)


@Jqmey


Bardziej chodziło mi o całokształt, niż tylko o motyw.


#8
Równoległe funkcjonowanie jasnego i ciemnego stylu na forum nie jest dobrym pomysłem ze względu na formatowanie sporych ilości postów wyłącznie pod jeden styl. Przykładowo w wielu postach (zazwyczaj ze względu na kopiowanie) wymuszony jest czarny kolor tekstu, który byłby niewidoczny na ciemnym stylu nie wspominając już o oficjalnych grafikach jak np.:
[Obrazek: v218.png]


#9
Jakoś sobie dałem radę, co prawda tylko lokalnie, ale zawsze.
[Obrazek: unknown.png]


[Obrazek: OAeIeW]
#10
@JanekJaran I co chwila dodajesz styl ręcznie, czy masz jakąś wtyczkę?


#11
Możesz dodać rozszeżenie na chrome web store i masz ciemny styl


#12
Propozycja zostaje odrzucona.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości