Coming Soon ™

Ankieta: Czy chcecie rozszerzenia interfejsu o podane kordynaty?
Tak
44.44%
4 44.44%
Nie
55.56%
5 55.56%
Nie Wiem
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.1.8] Interfejs Kordynatów
#1
Witam :) . Mam propozycję rozszerzenia obecnego interfejsu o kordynaty, aby były one ciągle widoczne w interfejsie bez wciskania F3 (który ja i pewnie wielu innych graczy ma od razu podporządkowany funkcjom systemowym). Myślę, że to poprawi komfort grania nie tylko mi i w. wymienionym osobom, ale też graczom dużo podróżującym. Przy okazji pozdrawiam wszystkich  Gruchacz


#2
W sumie nie głupie, nie wiem jak to wygląda z poziomy scoreboarda. Jesli by dało się to zrobić to fajnie.


#3
Ze strony scoreboarda będzie to wyglądało tak, że pół ekranu będzie zawalony kordami albo scoreboard będzie cały czas się "ruszał" (coś takiego jest na tabliście na serwerze a***p) i jest to irytujące ;]
Co do tłumaczenia że
(02.04.2017, 17:55)kret9955 napisał(a): F3 (który ja i pewnie wielu innych graczy ma od razu podporządkowany funkcjom systemowym)
przypominam że chyba jest coś takiego jak "Fn" :)
Nigdy nie spotkałem się z tym żeby podczas klikania F3 pokazywały mi się kordy i jednocześnie pokazywały okienka z windowsa (co tam sobie producenci laptopów ustawią pod F3) :)
Chyba że chodzi o tzw. bindy, to można zmienić sobie na np.  alt+f3 :P


#4
(02.04.2017, 22:22)DoreK napisał(a): Ze strony scoreboarda będzie to wyglądało tak, że pół ekranu będzie zawalony kordami albo scoreboard będzie cały czas się "ruszał" (coś takiego jest na tabliście na serwerze a***p) i jest to irytujące ;]
Co do tłumaczenia że
(02.04.2017, 17:55)kret9955 napisał(a): F3 (który ja i pewnie wielu innych graczy ma od razu podporządkowany funkcjom systemowym)
przypominam że chyba jest coś takiego jak "Fn" :)
Nigdy nie spotkałem się z tym żeby podczas klikania F3 pokazywały mi się kordy i jednocześnie pokazywały okienka z windowsa (co tam sobie producenci laptopów ustawią pod F3) :)
Chyba że chodzi o tzw. bindy, to można zmienić sobie na np.  alt+f3 :P
Dziękuję za podanie tego Fn'a :). Tak czy inaczej uważam, że przydałaby się rubryka z w interfejsie z ilością pieniędzy, szybkością itp. z podanymi kordynatami. Oczywiście jest to tylko moja opinia  ;)


#5
Ciągle aktualizujący się scoreboard może przeszkadzać w rozgrywce, a do zapewnienia ciągłego współrzędnych wystarczy naciśnięcie F3 lub instalacja minimapy. Ze względu na nowych graczy potrzebujących bardziej intuicyjnego rozwiązania istnieje jednak możliwość dodania komendy przełączającej wyświetlanie współrzędnych na pasku bocznym - wstępnie akceptuję propozycję.


#6
Od v2.1.8 będzie można pokazać lub schować koordynaty na pasku bocznym komendą /ustaw pozycja.
[Obrazek: pAxFABz.png]


#7
Propozycja zrealizowana w v2.1.8, wyświetlanie można włączyć lub wyłączyć komendą /ustaw pozycja.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości