Coming Soon ™

Skarga na gracza Savancha
#1
Witam ponownie.

Nie jestem zadowolony z tego, iż muszę pisać tę skargę.
A więc od początku.

Pisałem z graczem Savancha już pare razy. Zawszę chciał wiedzieć za dużo, wypytywał na chacie, wszystkich o wiek, imiona, siostry, młodsze siostry.. Dobra. Napisałem zgodnie z prawdą, iż mam tyle a tyle lat, no i zaczął się temat organizowania najbliższych urodzin. Wtedy w/w gracz napisał pisałaś, grzecznie upomniałem go, że zgodnie z prawdą zresztą, co mogą potwierdzić osoby siedzące czasem ze mną na ts'ie, jestem mężczyzną (czy tam chłopakiem) ok. Drugi raz napisał do mnie drażniąco znowu, w formie żeńskiej. Nie wytrzymałem, i nazwałem go tak jak nazwałem.  Ile razy można kogoś upominać. Wcześniej przed dniem dzisiejszym również była taka sytuacja. ( nie pamiętam już kiedy ;v ) Potem nastała sytuacja z dołączonego screenshota.


[spoiler]Edit: Proszę o godzinnego mute dla mnie za obrazę gracza.[/spoiler]


Żądam upomnienia gracza (lub zrobienia tego, co uznacie za stosowne), który po groźbie skargi wyszedł z serwera.
Oraz proszę o przeczytanie logów, żeby nie było "wyciągnięte z kontekstu".

[spoiler][Obrazek: u3Wf11J.png][/spoiler]


#2
z tego co zrozumiałem to dużo pisaliście czyli tak jak by byliście znajomymi.i nie widzę nic dziwnego że zapytał o imię sióstr i o urodziny.na koniec to że napisał ci w formie żeńskiej coś myślę że skarga niepotrzebna


#3
To chyba nie była znajomość. Jestem za NuLLim.


#4
Niby cię obraża, a sam mu cisnełeś od stulejarza. :/


#5
(21.03.2017, 18:09)[email protected] napisał(a): z tego co zrozumiałem to dużo pisaliście czyli tak jak by byliście znajomymi.i nie widzę nic dziwnego że zapytał o imię sióstr i o urodziny.na koniec to że napisał ci w formie żeńskiej coś myślę że skarga niepotrzebna

No to, że nazwał go pizdą jest obraźliwe.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#6
LGNN To jest samoobrona. 

Nie znamy się. Pytal wszystkich na chacie.


#7
Spójzcie na screeny....Savancha Przezywał i to ostro....
A w prywatnej wiadomości mi napisał że ma 10 lat xd


heya.
#8
Gracz został ukarany trzydniowym banem tymczasowym, gdyby sytuacja się powtórzyła kara będzie odpowiednio większa. Po zapoznaniu się z logami prośba @Nulli196603 o wyciszenie go zostaje odrzucona, a wątek zamykam :>


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości