Coming Soon ™

Pomóż w budowie budynku mieszkalnego!
#1
Jak pewnie wiecie, rozpoczynamy budowę dużego budynku mieszkalnego, w którym oczywiście będzie można zamieszkać.

Aby zapewnić komfortowe warunki wszystkim mieszkańcom, potrzebujemy osób do pomocy lub drobnych datków nie tylko w postaci dolarów.


Poszukujemy:
  • drugiego budowniczego
  • (ewentualnie) sponsora
Potrzebujemy:
  • kamiennych cegieł
  • wełny
Wszystkie potrzebne rzeczy i osoby są wymienione w kolejności od najbardziej potrzebnego do najmniej.

Jeśli ktoś chciałby pomóc, proszę poinformować mnie o tym za pomocą prywatnej wiadomości na forum.

EDIT: Zmieniona została lokalizacja - ale nadal jest podawana tylko zainteresowanym


#2
A co z hotelem xNorbiego?


#3
(20.03.2017, 18:02)Mitnick napisał(a): A co z hotelem xNorbiego?

Mieszka w nim tylko Kotey :P


[Obrazek: fElmNP7.png]
#4
(20.03.2017, 15:25)CzarnyRedziu napisał(a): Jak pewnie wiecie, rozpoczynamy budowę dużego budynku mieszkalnego, w którym oczywiście będzie można zamieszkać.

Aby zapewnić komfortowe warunki wszystkim mieszkańcom, potrzebujemy osób do pomocy lub drobnych datków nie tylko w postaci dolarów.


Poszukujemy:
  • drugiego budowniczego
  • jeszcze jednej osoby, która pomogła by wyrównać teren
Potrzebujemy:
  • piaskowca (niedaleko budynku jest pustynia)
  • polerowanego andezytu
  • wełny
  • drewna dębowego i świerkowego
Wszystkie potrzebne rzeczy i osoby są wymienione w kolejności od najbardziej potrzebnego do najmniej.

Jeśli ktoś chciałby pomóc, proszę poinformować mnie o tym za pomocą prywatnej wiadomości na forum.


Zgłaszam się do wyrównania terenu, lecz wszystko co wydobędę z równania chcę zabrać z sobą (oprócz cobllestone/stone).

Jeśli budynek ma być z kamienia to moje pytanie:
Mam wydobywać stone silk touchem czy macie go na tyle dużo, że wystarczy ?

Pozdrawiam


#5
Drzewa mam pod dostatek, moge na jutro wieczór coś ogarnać. Pytanie jak to rozwiażemy logistycznie. Bo jednak nosic po 4 stacki drewna to troche bieda :(


#6
(21.03.2017, 20:32)LGNN napisał(a): Drzewa mam pod dostatek, moge na jutro wieczór coś ogarnać. Pytanie jak to rozwiażemy logistycznie. Bo jednak nosic po 4 stacki drewna to troche bieda :(
Mogę przenieść


#7
Czas na aktualizacje tematu, a w związku z nią każdy z postów chyba już jest nieaktualny :P


#8
Takie pytanie, do czego miałby być ten budynek?


#9
(22.03.2017, 15:56)Atukam72 napisał(a): Takie pytanie, do czego miałby być ten budynek?

Na pewno nie do mieszkania.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#10
@Jqmey

No chyba tak, gdyż przyznam się, że kiedyś zrobiłem na tej zasadzie całe miasto i wiesz co? Praktycznie nie miało to zastosowania. 0 Zainteresowania. Jedynie wolne działki do budowy były brane, a tak to wszystko poszło się walić. :)

Oczywiście mamy też przykład hotelu xNorbiego. Pozdrawiam. :)


#11
W jakich ilościach potrzebujesz kamiennych cegieł? Pytam się, bo mam kilka (~6) podwójnych skrzyń kamienia.

Ogólnie co do pomysłu budynku mieszkalnego jestem niechętnie nastawiony z tego względu, że szansa że ktoś tam zamieszka wynosi 0%. Przykładem jest hotel Norbiego i jaha, który stoi bezużyteczny już drugi miesiąc.


#12
W mieszkaniu będzie można założyć sklep, co na pewno będzie alternatywą dla centrum handlowego @sopher
Zwłaszcza, że budynek również będzie w centrum :P


(22.03.2017, 19:20)sopher napisał(a): W jakich ilościach potrzebujesz kamiennych cegieł?

8 stacków powinno wystarczyć, a jeśli coś zostanie - zwrócę to co zostało :>


#13
A Ja to co? ja tez pomagam (chyba). dalej pomagam? proszę o odpowiedz @CzarnyRedziu


heya.
#14
(24.03.2017, 20:32)CzarnyRedziu napisał(a): W mieszkaniu będzie można założyć sklep, co na pewno będzie alternatywą dla centrum handlowego @sopher
Zwłaszcza, że budynek również będzie w centrum :P

Myślę, że robienie konkurencyjnego "centrum handlowego" w twoim hotelu będzie niezbyt dobrym pomysłem, bo zamiast zrobić skupisko w jednym miejscu, będzie w dwóch.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#15
(26.03.2017, 09:05)Norbi napisał(a): Myślę, że robienie konkurencyjnego "centrum handlowego" w twoim hotelu będzie niezbyt dobrym pomysłem, bo zamiast zrobić skupisko w jednym miejscu, będzie w dwóch.
Z drugiej strony w coraz większej liczbie sklepów w centrum handlowym sophera brakuje już towaru, więc jakaś konkurencja może się przydać :>


#16
(26.03.2017, 10:27)Libter napisał(a):
(26.03.2017, 09:05)Norbi napisał(a): Myślę, że robienie konkurencyjnego "centrum handlowego" w twoim hotelu będzie niezbyt dobrym pomysłem, bo zamiast zrobić skupisko w jednym miejscu, będzie w dwóch.
Z drugiej strony w coraz większej liczbie sklepów w centrum handlowym sophera brakuje już towaru, więc jakaś konkurencja może się przydać :>

Wystarczy, żeby gracze uzupełniali towar w swoich sklepach?


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości