Coming Soon ™

Zawody
#1
Nie wiem gdzie dać ten wątek więc daje go tu. Chodzi mi o to że zbierzemy grupę osób. I tam byśmy strzelali z łuków do celu, arena pvp, wyścigi na świniach itp. Myślę że to morze się odbyć w święta wielkanocne


Odpowiedz
#2
Z tego co się orientuje to byla budowana arena pvp. Gdzieś na forum jest chyba z tym wątek. Zapytaj twórców tej areny czy by przystali na taki event.


Odpowiedz
#3
(14.03.2017, 20:20)Codziennik napisał(a): Z tego co się orientuje to byla budowana arena pvp.  

tak jest taka arena to własność jeqmego tylko że jest troche mała


Odpowiedz
#4
(16.03.2017, 13:16)[email protected] napisał(a):
(14.03.2017, 20:20)Codziennik napisał(a): Z tego co się orientuje to byla budowana arena pvp.  

tak jest taka arena to własność jeqmego tylko że jest troche mała

Chodzi mu o inną arenę.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#5
Prawdopodobnie chodzi o Arene Referenu, ale jest ona dość mała na takie zawody. Powstaje obok koloseum, które powinno być gotowe przed Wielkanocą.


Odpowiedz
#6
(20.03.2017, 23:35)Owska napisał(a): Prawdopodobnie chodzi o Arene Referenu, ale jest ona dość mała na takie zawody. Powstaje obok koloseum, które powinno być gotowe przed Wielkanocą.

dobrze może się to tam odbyć tylko muszą być jakieś parkoury itp kto chce byc na zawodach niech napisze do mnie


Odpowiedz
#7
Ogółem jeśli chcesz zobaczyć jak duże to koloseum to mogę ci na priv napisać koordy :)  bo jak narazie dobrze idzie budowa.


Odpowiedz
#8
(25.03.2017, 21:48)Hoody_Boy napisał(a): Ogółem jeśli chcesz zobaczyć jak duże to koloseum to mogę ci na priv napisać koordy.

możesz podać


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości