Coming Soon ™

Zabawa w ciuciu babke ze scrablordem
#1
Wyciąganie słów z kontekstu, których zakładam, źe nawet się nie zna jak dla mnie nie jest argumentem, ale ban to ban.
Pozdrawiam cieplutko XD
Gruchacz Gruchacz Gruchacz


#2
Ja również pozdrawiam Hoody_Boy mam nadzieję, że nie żywisz do mnie urazy, ja ci wybaczam, zostańmy przyjaciółmi. Myślę, że przez dobę będziesz miał czas, żeby przemyśleć moją propozycję.


#3
(13.03.2017, 20:50)Hoody_Boy napisał(a): Wyciąganie słów z kontekstu, których zakładam, źe nawet się nie zna jak dla mnie nie jest argumentem, ale ban to ban.
Screeny nie były wystarczającym argumentem, decyzja o banie tymczasowym na chat tekstowy Discorda została nadana po zapoznaniu się z prowadzoną dyskusją. Zapraszam za 24 godziny, a w międzyczasie polecam zapoznać się z powyższą propozycją od @scrablord :>


#4
Scrablord wlasnie napisal na discordzie ze nie uwaza masochisty za obraze a w skardze napiisal ze obrazam go i podrzucil screen gdzie napisalem ze jest masochista FUCK LOGIC XDDD
Gruchacz Gruchacz


#5
Chłopcy. Zostańcie przyjaciółmi, czemu miałbyś żywić urazę @Hoody_Boy? c:


#6
A dwa nie bede przyjacielem z kims kogo nie znam i nie podoba mi sie granie teraz ojca zbawiciela a wczesniej ofiary, powinienes scrablord do szkoly aktorskiej pojsc XD


#7
(13.03.2017, 21:08)Hoody_Boy napisał(a): A dwa nie bede przyjacielem z kims kogo nie znam i nie podoba mi sie granie teraz ojca zbawiciela a wczesniej ofiary, powinienes scrablord do szkoly aktorskiej pojsc XD


Stało się jak się stało ale czy nie można zapomnieć o sprawie i wrócić do normalnej gry? ;)


#8
Ale grać to gram normalnie, sprawy z ludzmi nie zmieniaja rozgrywki... trzeba będzie podjac inne działania... rewolucja fcrafta nadchodzi.
Gruchacz Gruchacz Gruchacz


#9
Nie wiem w czym jest problem by sie pogodzic z jedna osoba nie musicie sie nawet przyjaznic pogodzcie sie i tyle nie drazmy potrzebnie tematu :p


#10
Dyskusja wyczerpana, zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości