Coming Soon ™

Ankieta: Czy dodać?
Tak
25.00%
3 25.00%
Nie
75.00%
9 75.00%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Narkotyki
#1
coś takiego jak tu xD
https://skript.pl/temat/5461-drugs-skryp...ment-45295
dla jaj


Jestem raczej, smutnym człowiekiem, prawie nic nie sprawia radości, za to wszystko może doprowadzić do mego smutku, jeśli nie chcesz bym był smutny,  to staraj się czynic tak aby mnie uszczęśliwić, cieszmy się z życia puki możemy, bo i tak kiedyś śmierć nas doscignie
Pozdrawiam RycerzJanek
#2
Minecraft jest także dla dzieci. Wprowadzając takie coś, serwer by promował narkotyki jako używka, która daje pożytek (co w sumie jest prawdą w realu, ale jest zakazane ich zażywanie)

Niezbyt.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#3
Jestem stanowczym przeciwnikiem wprowadzania czegos takiego.


#4
To nie jest zbyt survivalowe, jak dla mnie zbędne. Na serwery RealLife to się przyda.


#5
Nie pasuje tutaj ;/ Nie róbmy patologi ;//


#6
(13.03.2017, 12:11)zizik napisał(a): Nie pasuje tutaj ;/ Nie róbmy patologi ;//


Dokladnie. Ani tutaj ani na real life. Bez przesady.


#7
Nie. NIE. NIE! NIE! NIE!


#8
Bez sensu, jak chcesz sobie wywołać jakieś efekty to masz potiony (to wcale nie krypto reklama mojego sklepu XD), a takie coś jest wręcz promowaniem używek i narkotyków, jestem na nie.


#9
xD wiedziałem że będą takie odpowiedzi... xD ale cóż... warto było zapytać xD


#10
(13.03.2017, 19:40)RycerzJanek napisał(a): xD wiedziałem że będą takie odpowiedzi... xD ale cóż... warto było zapytać xD

W takim razie po co temat? Kappa
@Libter,  do zamknięcia


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#11
Propozycję oczywiście odrzucam, powody zostały już wymienione przez @DoreK, @zizik i @Owska. Od siebie mogę jeszcze dodać, że propozycje dodania czegoś "dla jaj" nie mają dużych szans na przejście.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości