Coming Soon ™

skarga na Hoody_Boy
#1
Witam wszystkich i pozdrawiam.
Dzisiaj na discord pytałem się czy będą konie usuwane z gry i dodałem, że byłoby dobrze jeżeli tak będzie.
Hoody_Boy stwierdził, że próbuje być mądry i mi to nie wychodzi a potem nazwał mnie masochistą i obraził Atukama.
Dowody http://imgur.com/a/QdTYh


#2
Widziałem całą rozmowę i uważam, że lekko przesadzasz (należy mieć trochę dystansu do siebie). Rozumiem, że mogłeś poczuć się urażony, ale mogłeś najpierw tą sprawę załatwić prywatnie z graczem Hoody_Boy. Jednakże to nie ja jestem odpowiedzialny za to; to tylko moja szczera opinia :D

PS: Proszę nie prosić mnie o dalsze zajmowanie stanowiska w tej sprawie. Jestem tylko świadkiem, nie moderatorem (a to była tylko moja opinia i rada) ;)


at least i have chicken...
#3
(12.03.2017, 16:47)Mahajlo napisał(a): Widziałem całą rozmowę i uważam, że lekko przesadzasz (należy mieć trochę dystansu do siebie). Rozumiem, że mogłeś poczuć się urażony, ale mogłeś najpierw tą sprawę załatwić prywatnie z graczem Hoody_Boy. Jednakże to nie ja jestem odpowiedzialny za to; to tylko moja szczera opinia :D

PS: Proszę nie prosić mnie o dalsze zajmowanie stanowiska w tej sprawie. Jestem tylko świadkiem, nie moderatorem (a to była tylko moja opinia i rada) ;)


Tak ale obrazanie osoby i jeszcze przeklianie nie jest zbytnio fajne.


#4
Okej, ale to zwykła "kłótnia", a raczej dyskusja z 2/10 kulturą osobistą, a nie coś godnego skarg na forum, a tym bardziej jakichś kar  Gruchacz


#5
Owska ma trochę racji, Adam również. Jestem za lekką karą.


#6
Biczowanie powinno wystarczyć  ( ͡° ͜ʖ ͡°) 


#7
Papaj cię ukarze


#8
oszczędź nam oczu używając ciemnego stylu discorda, plox


[Obrazek: fElmNP7.png]
#9
a jak to zrobic??


#10
(12.03.2017, 22:10)Norbi napisał(a): oszczędź nam oczu używając ciemnego stylu discorda, plox

Nie wiem jaką ty masz jasność ustawioną, ale biały styl jest znacznie bardziej czytelny.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#11
(13.03.2017, 10:48)scrablord napisał(a): a jak to zrobic??

Klikasz w znaczek ustawień po lewej stronie na dole, potem w Wygląd i tam to masz.
Jqmey, większość chyba korzysta z ciemnego stylu, wg. mnie jest czytelniejszy ale to kwestia gustu.


#12
(13.03.2017, 10:50)Jqmey napisał(a):
(12.03.2017, 22:10)Norbi napisał(a): oszczędź nam oczu używając ciemnego stylu discorda, plox

Nie wiem jaką ty masz jasność ustawioną, ale biały styl jest znacznie bardziej czytelny.

Mam ciemny styl. Discord ma nieprzystosowany biały styl do wszystkiego.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#13
Sprawca został ukarany jedno-dobowym pozbawieniem praw gracza na Discordzie, zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości