Coming Soon ™

Ankieta: Jesteś za?
Tak
72.73%
8 72.73%
Nie
27.27%
3 27.27%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.1.9] Dostęp do /baltop
#1
Proponuję dać dostęp do komendy /baltop, myślę że się przyda.


#2
Na pewno. W końcu się okaże czy tak naprawdę Libter jest najbogatszy.


#3
Na obecną chwilę jestem na nie - psuje to handel.


#4
@iAnty
W jaki sposób dostęp do rankingu najbogatszych graczy na serwerze blokuje handel?

Jestem za.


#5
Jestem za, dobre pokazanie współzawodnictwa, której jest związane z najważniejszymi założeniami serwera ^^


#6
Teraz dopiero zacznie się wyścig szczurów o miano najbogatszego gracza na serwerze xD


#7
(11.03.2017, 18:44)sopher napisał(a): @iAnty
W jaki sposób dostęp do rankingu najbogatszych graczy na serwerze blokuje handel?

Jestem za.

Przez to w licytacjach można nadużywać tej funkcji i specjalnie kogoś wyprowadzać w pole, aby np. koledze dał jak najwięcej.
Zabija to również targowanie się.


#8
Komenda /baltop ujawnia wiele informacji do których gracze nie powinni mieć dostępu włącznie ze stanami wszystkich kont, jednak na potrzeby rywalizacji powinno wystarczyć wyświetlanie miejsca w rankingu najbogatszych obok stanu konta i rozwiązanie w tej formie jest jak najbardziej akceptowalne :)


#9
Jestem jak najbardziej za! Zobaczymy kto jest najbogatszy a kto najbiedniejszy :D


#10
(11.03.2017, 20:33)Libter napisał(a): na potrzeby rywalizacji powinno wystarczyć wyświetlanie miejsca w rankingu najbogatszych obok stanu konta i rozwiązanie w tej formie jest jak najbardziej akceptowalne :)
Więc oficjalnie akceptuję w wyżej wymienionej formie.


#11
Zrealizowana w v2.1.9, pozycja na liście najbogatszych wyświetlana jest na żywo na pasku bocznym.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości