Coming Soon ™

Prosze o odbanowanie
#1
przepraszam za latanie wiecej niebęde uzywac czitow np latanie  moge usunąc ten czit

i go wcale nieuzywac


#2
Jest jeszcze jedna sprawa - gracz StunnerPL z którym najprawdopodobniej wspólnie grałeś używał x-raya na masową skalę. Napisz wszystko co wiesz o tym procederze oraz swoich zyskach z niego wynikających.


#3
czyli mam napisac co od niego dostałem czy go powiadomic?

czyli mam napisac co od niego dostałem czy go powiadomic? co mam zrobic?


#4
(09.03.2017, 15:33)Papjer12 napisał(a): czyli mam napisac co od niego dostałem czy go powiadomic?

Napisać co od niego dostałeś, czy wiedziałeś o używaniu przez niego x-raya i ogólnie wszystkiego co wiesz na ten temat :P


#5
ja juz niepamiętam co dostałem bo to było kilka dni temu.

o xray jego widziałem

na początku jak dawał mi jakies itemy to niewidzaiłem ze ma xray

a będe mógł dostac unbana:(

dostałem 1000$ od niego shulkerboxa 31 diaxow i to tyle co pamiętam


#6
papjer czemu uzywales czitow tak nie mozna


#7
Ogolnie jestem na nie. Nie jeden raz widzialem jak przeklinales na chacie i ile jeszcze ty miales banow o chlopie...


#8
obiecuje że niebęde czitowac przeklinac i innych złych rzeczy

daj szanse


#9
Już dostawałeś wiele szans. Jestem zdecydowanie za utrzymaniem bana permanentnego.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#10
:( szkoda :(

ale to są czity a nie grief

tą ostatnią szanse


#11
Cheaty gorsze od griefu. Traktowanie forum jak chatu (każdy Twój post w tym temacie składa się z kilku połączonych) zamiast zastanowić się nad pełną wypowiedzią i ewentualnie edytować także nie pomaga w odbanowaniu.


#12
jestem za banem permanentnym


#13
Ja też, sposób wypowiadania się jest śmieszny.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#14
https://fcraft.pl/temat-prosze-o-odwołanie-od-bana-346, archiwizuję.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości