Coming Soon ™

BODZIO_2016
#1
Ucieszony tym, że pozbieram sobie kilkanaście stacków butelek oddechu smoka poszedłem do endu, żeby zrespawnować smoka. Niestety w endzie był również BODZIO_2016 (zamknąłem end wcześniej więc nikt nie miał prawa wejść więc musiał tam być wcześniej). Na początku nic nie robił, wkopał się pod ziemie i tam siedział. Po kilku minutach pojawił się na powierzchni i zaczął bić smoka (można to uznać za grief). Kradł butelki oddechu smoka, próbował mnie zabić (wykopując bloki bruku, na którym stałem żeby nie dostawać obrażeń od oddechu smoka). Po zabiciu smoka podkopał miejsce w którym stałem (przez cały ten czas jak był pod powierzchnią kopał tunel) - ku jego nieszczęściu wykopał o kilka bloków za mało i nie umarłem. Przez cały czas spamował mi na /msg.

Kilka screenów: http://imgur.com/a/q9RHC

Proszę o stosowne ukaranie gracza.


#2
Bicie smoka jako grief? Hmmm, moim zdaniem zamykanie endu to już jest przesada ;/ Trzeba było się upewnić że nikogo nie ma w środku skoro tak bardzo chciałeś sam bić smoka. Moim zdaniem w biciu smoka nic złego nie zrobił. Wkońcu całego endu nie zaklepałeś na wyłączność i ma dostęp do niego każdy. Co do podkopywania i prób zabicia, jestem za karą.


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#3
Moim skromnym zdaniem @sopher ma rację. Jeśli idziesz do endu wydajesz kryształy żeby zrespić smoka a pojawi się za przeproszeniem jakiś idiota i będzie Ci go bił podkopywał dołki próbował zabijać to należy się kara :3


#4
Przypominam że end to nie jest żaden PRYWATNY DOM tylko publiczny świat do którego powinni mieć dostęp Wszyscy. Moim zdaniem jest to obłęd. 



[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#5
Gracz został ukarany tygodniowym banem tymczasowym.

Jednocześnie chciałbym przypomnieć, że zamurowywanie portalu niezależnie od powodu jest bardzo niemile widziane i mam nadzieję, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy:
(21.01.2017, 10:56)Libter napisał(a):
(21.01.2017, 00:52)sopher napisał(a): I jeszcze jedno - gracz który pierwszy odnajdzie portal do endu będzie mógł mieć tam cuboid?
Tak, jednak ze względu na ograniczenia tworzone przez serwer (mała mapa nieobejmująca wszystkich portali) będzie on musiał być dostępny dla innych graczy.


#6
@up

Portal blokuje tylko w momencie gdy sam wchodzę do endu, żeby samemu zabić smoka.


#7
Według mnie @sopher ma rację. Jednak na utworzenie kryształów trzeba wydać surowce, a w dodatku to irytujące gdy ty sobie bijesz bossa, a tu nagle podlatuje jakiś obcy gracz i wykorzystuje okazję.


#8
Gdy chciałem teraz wejść do endu portal był zablokowany, a @sopher nie był online. A End jest dla wszystkich, a nie tylko dla jednego gracza.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#9
Powinien otworzyć, ale że tego nie zrobił to cóż... Może  dałoby się zrobić, że ten kto przywoła smoka ma dostęp wyłączny do jego kwasu?


#10
Kryształy i kryształy... przecież wytworzenie ich czterech nie jest takie trudne:
[Obrazek: f6vbxpE.png]

"End jest dla wszystkich, a nie tylko dla jednego gracza [który akurat odkrył portal, przypomnę że nikt inny nie ma możliwości zamykania]" i nakazuję zaprzestania blokad.


#11
Byłem na serwerze ponad godzinę temu i był dostęp do portalu.


#12
Bo @Norbi odblokował.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#13
(26.02.2017, 19:32)Libter napisał(a): Gracz został ukarany tygodniowym banem tymczasowym.
Zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości