Coming Soon ™

3 dobre sposoby na wzbogacenie się
#1
Chciałbym wam przedstawić sposoby, dzięki którym można się wzbogacić na serwerze. Sam z nich korzystałem jak nie miałem jeszcze bana.

I. Łowienie ryb

Dlaczego? Ponieważ nie tylko jest to łatwy, szybki sposób pozyskiwania jedzenia (które później można sprzedać, lub przepalić w celu pozyskania punktów doświadczenia (lub oczywiście zjeść)), ale również sposób na pozyskanie zaklętych książek lub zaklętych wędek i łuków.

Można również wyłowić m. in. siodło, co u nowych graczy łatwo sprzedać. Graczy obecnie na serwerze wciąż przybywa - przybywa też okazji do sprzedania siodeł.

II. Handel z wieśniakami

Handel z wieśniakami jest najbardziej opłacalny wtedy, kiedy ich mamy dużo (najlepiej wiele rodzai) - wtedy jest wysoka szansa na opłacalną ofertę.

Oczywiście wiele rzeczy można łatwo sprzedać, a więcej dowiesz się tutaj.

III. Ekspiarki, czyli ogólnie - handel punktami doświadczenia i zaklęciami.

Niektóre zaklęcia można pozyskać tylko znajdując je podczas łowienia lub w strukturach - są też te, które można pozyskać po prostu przez stół do zaklinania. Jednak jeśli chcemy pozyskać lepsze efekty z zaklinania, musimy mieć dużo punktów doświadczenia. Z pomocą przychodzą ekspiarki - najłatwiej je zrobić za pomocą spawnerów.

Punkty doświadczenia można sprzedawać używając komendy /exp, która je zmienia w zaklęte butelki.

Handel zaklęciami oraz zaklętymi przedmiotami może naprawdę przynieść duży zysk. Na jednym, najwięcej zarobiłem do tej pory na zaklęciu Grabież III (sprzedałem je jednej osobie za 300$).



Cieszę się jeśli poradnik się komuś przydał.


Odpowiedz
#2
Sposobów jest wiele więcej, fajny poradnik dla nowych graczy. Masz plusika ;)


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
Odpowiedz
#3
(24.02.2017, 15:53)zizik napisał(a): Sposobów jest wiele więcej, fajny poradnik dla nowych graczy. Masz plusika ;)

Słusznie, nowy gracz się cieszy


Odpowiedz
#4
(24.02.2017, 15:53)zizik napisał(a): Sposobów jest wiele więcej, fajny poradnik dla nowych graczy. Masz plusika ;)

Wiem -  poprawiłem nazwę tematu. Dziękuję za opinię :)


Odpowiedz
#5
dobre to


Odpowiedz
#6
O tak, wieśniaki... ^^


Villagers are love, villagers are life <3
Odpowiedz
#7
Nieaktualne.


Odpowiedz
#8
Czemu tak twierdzisz?


Odpowiedz
#9
Za exp już niewiele zarobisz, łowienie nie daje zysków itp.


Odpowiedz
#10
Gracze nadal skupują exp, a z łowienia można zdobyć enchantowane książki/ cenne przedmioty, które również można sprzedać innym :)


Odpowiedz
#11
Książek wieloenchantowych raczej nikt nie kupi. Wędki i łuki już nie są sprzedawane.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości