Coming Soon ™

Autostrada wschodnio-zachodnia (od [X: 830, Z: -95] do [X: -450, Z: -85])
#1
Autostrada wschodnio-zachodnia


Odpowiedz
#2
Aktualizacja tematu - uwzględnione zostało wiele nowych rozwidleń.


Odpowiedz
#3
Może pomyśleć by o kolejce? Z racji tego iż wioska na kordach - 100 - 60 DIAMETRALNIE się rozrosla.


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
Odpowiedz
#4
Popieram kolejkę,


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#5
Z tego co widziałem to Libter chyba szykuje kolejkę - fCraftCart (obok jego pól).


Odpowiedz
#6
O to w takim razie czekamy na odpowiedź Libter'a


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
Odpowiedz
#7
(17.01.2017, 15:02)sopher napisał(a): Z tego co widziałem to Libter chyba szykuje kolejkę - fCraftCart (obok jego pól).
Kolejkę założył emQue, samemu ją tylko przedłużyłem do bazy na sawannie.

(17.01.2017, 11:39)zizik napisał(a): Może pomyśleć by o kolejce? Z racji tego iż wioska na kordach - 100 - 60 DIAMETRALNIE się rozrosla.
(17.01.2017, 13:27)piesm napisał(a): Popieram kolejkę,
Trakt jest dosyć krótki, często uczęszczany i ma wiele przystanków - robienie tam kolejki jest wg. mnie zbędne i nie przyspieszyłoby specjalnie podróży względem drogi. Oczywiście jak ktoś uważa kolejkę za potrzebną to ma możliwość jej budowy ;)


Odpowiedz
#8
(17.01.2017, 11:39)zizik napisał(a): Może pomyśleć by o kolejce? Z racji tego iż wioska na kordach - 100 - 60 DIAMETRALNIE się rozrosla.
(17.01.2017, 13:27)piesm napisał(a): Popieram kolejkę,

Kolejka niby fajny pomysł. Tylko weźcie pod uwagę jeżeli z kolejki będzie chciało skorzystać kilka osób naraz. W dodatku z zakrętami byłby problem przez to, że wagoniki są strasznie szybkie i jest pewien błąd.


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#9
(17.01.2017, 15:28)Norbi napisał(a): Kolejka niby fajny pomysł. Tylko weźcie pod uwagę jeżeli z kolejki będzie chciało skorzystać kilka osób naraz. W dodatku z zakrętami byłby problem przez to, że wagoniki są strasznie szybkie i jest pewien błąd.
Zgadza się - przy wielu osobach może być trudniej, pojawiają się też problemy z np. wagonikami pozostawianymi na torach. Zakręty powinny akurat działać całkowicie poprawnie, może muszą być tylko trochę mniej ostre.


Odpowiedz
#10
Informacje nt. traktu wschodnio-zachodniego zostały przeniesione na wiki: tutaj.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#11
Zmiana nazwy z traktu na autostradę i spora aktualizacja artykułu na wiki wraz z dodaniem szczegółowego opisu trasy. Dziękuję @Heku, @Spitfirex86 oraz @JanekJaran za pomoc w budowie.


Odpowiedz
#12
(17.01.2017, 15:33)Libter napisał(a): przy wielu osobach może być trudniej, pojawiają się też problemy z np. wagonikami pozostawianymi na torach.
Da się postawić na końcu torze kaktusa.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości