Coming Soon ™

Ankieta: Czy tak może być?
Tak, świetny pomysł
0%
0 0%
Tak, ale crafting musi być droższy
0%
0 0%
Tak, ale za drogo, jaki shulker, ******* cię?
16.67%
1 16.67%
Nie, to zbyt nie realne i zbyt ułatwia
83.33%
5 83.33%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Najlepszy przyjaciel człowieka
#1
Zdaje mi się, że problem dość znany, ale się dopiero okaże.

Właśnie znalazłem piękne miejsce na dom, piękne widoki, blisko plaża, dobry dostęp do gliny i piasku,
i oczywiście, piękny krajobraz. Jestem w niebie. Ale, czegoś brakuje... Nie mam... Czegoś, co było by bardzo
potrzebne... Psa. Nie mam psa... Co robić?

Skoro już opowiedziałem o co chodzi, przejdźmy do rzeczy
Powinien zostać dodany crafting jajek spawnujących bardzo rzadkie zwierzęta. Oczywiście, drogi, żeby aż tak nie ułatwiać. Pomysł może nie najlepszy, ale bardzo pomógł by na oceloty. Na psy też. Ale, tak myśląc, ile osób na serwerze ma kota? 0, 1, 2, może 3. Psa ma dużo więcej, ale jednak, jeśli ktoś mieszka daleko od tajgi, ma wielki problem... A z kotami jescze gorzej... Wiem, pomysł ma zalety, ma też wady, bo to nie realne zrobić zwierzę craftingiem. Ale, jeśli by dać, że np. trzeba do craftingu np. diament, czy nawet skorupę shulkera, myślę, że byłby to dobry pomysł. Oczywiście, na psa nie przesadzajmy z shulkerami, ale na koty, to byłby chyba dobry pomysł. Dużo zalet, dużo wad. Dlatego jest ankieta :)

PS: Czy ktokolwiek z was ma kota?


#2
1. Psy są powszechne - połaź po lasach, na pewno znajdziesz.
2. Oceloty - nie ma ich, bo nie ma dżungli w obszarze bordera. Liczmy, że powiększająca się mapa znajdzie chociaż skrawek, bo przydałoby się drewno, kakaowce i oczywiście koty.


#3
witam mi sie osobiscie pomysl nie podoba bo to jest zbyt dziwne


#4
(19.02.2017, 19:45)scrablord napisał(a): witam mi sie osobiscie pomysl nie podoba bo to jest zbyt dziwne

też jestem tego samego zdania.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#5
(19.02.2017, 19:43)Atukam72 napisał(a): 1. Psy są powszechne - połaź po lasach, na pewno znajdziesz.
2. Oceloty - nie ma ich, bo nie ma dżungli w obszarze bordera. Liczmy, że powiększająca się mapa znajdzie chociaż skrawek, bo przydałoby się drewno, kakaowce i oczywiście koty.

Jeśli się powiększy, to jednak oceloty są dosyć rzadkie. Wiem, że są wady i zalety, ale chyba masz rację, tych wad jest więcej

Kota nikt nie ma?


#6
Na serwerze istnieje możliwość uwolnienia od posiadacza psa lub kota za pomocą prawego kliknięcia drewnianą siekierą. Wystarczy, że rozwinie się hodowla (sam mogę sprzedać na początek kilka psów) i dodawanie jajek spawnujących okaże się całkowicie zbędne ;)

Co do ocelotów - to nie jedyny problem związany z brakiem dżungli na mapie, trzeba czekać.


#7
(19.02.2017, 21:15)Libter napisał(a): Na serwerze istnieje możliwość uwolnienia od posiadacza psa lub kota [...] Co do ocelotów - to nie jedyny problem związany z brakiem dżungli na mapie, trzeba czekać.

Macie rację, ten pomysł był do kitu... Co mi odbiło, żeby tak napisać?


#8
Propozycja zostaje odrzucona z wyżej wymienionych powodów.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości