Coming Soon ™

Ankieta: Teamspeak czy Discord?
Tylko Teamspeak!
26.92%
7 26.92%
Tylko Discord!
15.38%
4 15.38%
Zarówno Teamspeak, jak i Discord
57.69%
15 57.69%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Teamspeak
#1
Witam, ostatnio zauważyłem że na serwerowym Discordzie ruch jest znikomy. Doczytałem w archiwach forum że kiedyś w planach było wprowadzenie serwera Teamspeak, ale pod wpływem graczy zmieniono go na Discorda właśnie. I tutaj pojawia się moja propozycja: zamiana Discorda na TSa, lub dodanie go i zostawienie Discorda.

Argumenty:
- Teamspeak jest popularniejszy
- Ma większe możliwości konfiguracji
- Łatwiejszy w obsłudze (Moja subiektywna opinia)


Głosujcie w komentarzach lub w ankiecie  :)


Odpowiedz
#2
A gdzie ta ankieta?

Jestem na nie.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#3
Już jest, nie chcący jej nie dodałem. Uzasadnij swój wybór :-)


Odpowiedz
#4
Pytanko... Jest możliwość cofnięcia odpowiedzi z ankiety?

Bo z głupoty dałem odpowiedz nie te co chcialem


Odpowiedz
#5
Tak - cofnij głos:
[Obrazek: hkIgl8f.png]


Odpowiedz
#6
Wg mnie niech będzie to i to... Jak ktoś nie umie korzystać z Discord'a, a umie korzystać z teamspeak to se pogada na teamspeak i na odwrót...


Odpowiedz
#7
Jestem za tym żeby wprowadzić Teamspeak, jest moim zdaniem prostszy w obsłudze. Poza tym może byłoby trochę większe zainteresowanie nim niż Discordem, po części dlatego, że Teamspeak jest popularniejszy i więcej graczy go używa. Mogłoby to także pomóc graczom z bardzo słabymi komputerami/laptopami, dla których odpalenie przeglądarki i mc na raz jest najgorszą torturą. Ofc czemu by nie zostawić Discorda, to już kwestia upodobań użytkowników.


Odpowiedz
#8
Discord to fajna i ciekawa alternatywa i sam ściągnąłem z ciekawosci, aby sprawdzic z czym to się je. Jedak uważam, że serwer głosowy Team Speak o wiele lepiej by się sprawdził.


Odpowiedz
#9
Propozycja zostaje zaakceptowana, będzie zarówno TeamSpeak jak i Discord.


Odpowiedz
#10
@Libter Od kiedy będzie dostępny TeamSpeak3?


Odpowiedz
#11
(04.03.2017, 17:12)xPatrykPlayX napisał(a): @Libter Od kiedy będzie dostępny TeamSpeak3?
W poście nie podałem daty realizacji i dodatkowe pytania niestety tego nie zmienią, jeśli będzie znane więcej szczegółów to podam :P


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości