Coming Soon ™

Centrum Handlowe
#1
[Obrazek: OB8JdKM.png]

Od dnia 09/08/2017 centrum handlowym zarządza @Heku i wszystkie pytania nt. CH proszę kierować do niej, a nie do mnie.

Gdzie znajduje się centrum handlowe?
  • koordynaty w normalnym świecie: x: 0, z:0
  • koordynaty w netherze: x: 0, z: 0

Ile stoisk znajduje się w centrum handlowym?
  • 24 zwykłe stoiska
  • 4 stoiska "vip"
  • 1 stoisko specjalne
  • 10 stoisk na zewnątrz centrum handlowego

Jak zdobyć stoisko?
  • zwykłe stoiska są DARMOWE - oznacza to, że każdy aktywny gracz może dostać swoje stoisko po spełnieniu jednego kryterium: plan na sprzedaż/ skup przynajmniej 4 przedmiotów. Aby złożyć podanie o stoisko należy wysłać prywatną wiadomość do @Heku wypełnioną według poniższego wzoru.
  • stoiska "vip" są płatne, cena kupna wynosi 500$ (na stałe). Tak jak w przypadku zwykłych stoisk również trzeba złożyć podanie o stoisko według poniższego wzoru.
  • stoiska, które znajdują się na zewnątrz centrum handlowego są płatne, cena kupna wynosi 1000$ (na stałe). Stoisko posiada również magazyn. Gracz ma możliwość zmiany wszystkiego w środku (trzymając się przy tym regulaminu). Tak jak w przypadku zwykłych stoisk również trzeba złożyć podanie o stoisko według poniższego wzoru.

Kod:
Nick w grze:
Numer stoiska: (np. ch-z1)
Planowane sprzedawane/ skupowane przedmioty:


Regulamin centrum handlowego:
  1.  Właściciel centrum handlowego (ja) może zamknąć stoisko nieaktywnego gracza (Regulamin §0.4) przejmując zdobyty majątek gracza ze skrzynek (po uprzednim usunięciu tabliczek przez administratora).
  2. Właściciel stoiska ma prawo do udekorowania stoiska/ przenoszenia skrzynek pozostawiając ściany stoiska w stanie nienaruszonym.
  3. Składając wniosek o własne stoisko akceptujesz regulamin centrum handlowego.


Lista właścicieli stoisk dostępna w tym poście.


Jeżeli ktoś ma pomysł na zabudowanie terenu przed centrum handlowym to proszę o propozycje w temacie.


Odpowiedz
#2
Świetny pomysł, fajnie by było gdyby wszystkie sklepy graczy spotkały się właśnie w tym miejscu. Już piszę podanie :)


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
Odpowiedz
#3
Proponuję zrobić wieżę do skakania z elytr (wysokość min. 240).


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#4
Tereny obok centrum? Sprzedać dla innych, by mogli zbudować swoje mniejsze sklepiki. Dobre by były dla sprzedawców koni.


Odpowiedz
#5
@Jqmey Postaram się podwyżyć moją istniejącą obok CH. :)


Odpowiedz
#6
(19.02.2017, 10:41)Janek222 napisał(a): @Jqmey Postaram się podwyżyć moją istniejącą obok CH. :)

To tam jest jakaś wieża? Chyba rzeczywiście przydałoby się ją podwyższyć.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#7
W czwartek/ piątek postaram się zbudować wieżę do skakania z elytr oraz stajnie dla zwierząt przed CH :)


Odpowiedz
#8
Nowości, 18/03/2017:
  • dodano 10 stoisk na zewnątrz centrum handlowego (mogliście je zauważyć już od jakiegoś czasu, ale postanowiłem zacząć ich użytkowanie dopiero wtedy gdy liczba stoisk w centrum handlowym zostanie wykorzystana przynajmniej w 50%) - informacje o tych stoiskach są w poście #1
  • planowane jest stworzenie baru, kasyna (jeżeli ktoś ma jakiś pomysł proszę się zgłaszać do mnie w grze [jak jestem offline to /mail] - mogę udostępnić teren) oraz stajni dla zwierząt - została dodana ankieta dot. wybudowania stajni dla zwierząt, muszę być pewny, że jest to potrzebne.


Odpowiedz
#9
Informacje, 30/03/2017:
  • Coqieeee stracił swoje stoisko (ch-z19), powód: nie spełnienie wymogów - sprzedaż/ skup przynajmniej 4 przedmiotów
  • pakoper123 stracił swoje stoisko (ch-z16), powód: nieużywanie stoiska
  • wikiw007 stracił swoje stoisko (ch-z8 ), powód: nieużywanie stoiska
  • xPatrykPlayX stracił swoje stoisko (ch-z6), powód: nieużywanie stoiska
  • PolskiPro stracił swoje stoisko (ch-z5), powód: nieużywanie stoiska

Zapraszam również do rezerwowania/ kupna stoisk (najlepiej zwykłych, w sam raz na początek rozwinięcia swojego biznesu), dlatego, że jest to najlepsza forma zarobienia dużej ilości $ :) Stoiska zwykłe są darmowe, wystarczy tylko napisać do mnie prywatną wiadomość.


Odpowiedz
#10
Dziś zastałem zdjętą tabliczkę na skrzynce z "Zaklętymi butelkami" znajdującej się na moim stoisku ch-z16 a sama skrzynka miała wewnątrz tabliczkę i raptem 2 butelki, choć wcześniej była pełna; gram rzadko i nie pamiętam czy przybyło mi od tego kasy, ale zakładając stoisko liczyłem na jego nietykalność ... jak mam to rozumieć?


Odpowiedz
#11
@croowka tabliczka jest automatycznie zdejmowana w przypadku pustych sklepów (lub takich z których nie da się już nic kupić).


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
Odpowiedz
#12
(25.04.2017, 19:53)croowka napisał(a): Dziś zastałem zdjętą tabliczkę na skrzynce z "Zaklętymi butelkami" znajdującej się na moim stoisku ch-z16 a sama skrzynka miała wewnątrz tabliczkę i raptem 2 butelki, choć wcześniej była pełna; gram rzadko i nie pamiętam czy przybyło mi od tego kasy, ale zakładając stoisko liczyłem na jego nietykalność ... jak mam to rozumieć?
(25.04.2017, 20:00)jahumen napisał(a): @croowka tabliczka jest automatycznie zdejmowana w przypadku pustych sklepów (lub takich z których nie da się już nic kupić).
+ polecam /historia


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#13
@croowka
Z tego co pamiętam kilka dni temu zamknąłem twoje stoisko, patrz: regulamin CH, punkt 1.


Odpowiedz
#14
(26.04.2017, 04:34)sopher napisał(a): @croowka
Z tego co pamiętam kilka dni temu zamknąłem twoje stoisko, patrz: regulamin CH, punkt 1.

@sopher
Z tego co widzę moje stoisko jest jak najbardziej aktywne (i chyba punkt 1 nie ma tu jednak zastosowania, bo ani ja taki nieobecny ani sklep taki pusty ;-) a całą sprawę wyjaśnił powyżej jahumen (dzięki za info).


Odpowiedz
#15
Zgodnie z regulaminem, punkt §3.3 użytkownik @sopher ma prawo do ustalania własnych praw na swoim cuboidzie.
W imieniu @sopher i innych poirytowanych graczy, oficjalnie zakazuję graczowi NoobLenny wstępu na teren CH. W poniektórych miejscach będą także informacje o zakazie wstępu. Kary wykonywać będzie mógł każdy lokator cuboida sopher_ch.


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#16
Informacje nt. centrum handlowego zostały przeniesione na wiki: tutaj.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#17
Dzisiaj, tj. 09/08/2017 nowym zarządcą centrum handlowego zostaje @Heku, wszystkie pytania proszę kierować TYLKO do niej.
[spoiler]
Ja pozostaję nadal właścicielem.
[/spoiler]


Odpowiedz
#18
(09.08.2017, 12:18)sopher napisał(a): Dzisiaj, tj. 09/08/2017 nowym zarządcą centrum handlowego zostaje @Heku
Dobra decyzja, może CH wreszcie odżyje i pozbędzie się starych sklepów C:


Odpowiedz
#19
Sklepy nieaktywnych graczy zostały usunięte, lista stoisk na tę chwilę wygląda tak:
[spoiler]
ch-specjalne: sopher

ch-v1: xNorbi (i jahumen)
ch-v2: 
ch-v3: Rukib
ch-v4: 

ch-z1: Libter
ch-z2: 
ch-z3: 
ch-z4: 
ch-z5:
ch-z6:
ch-z7: 
ch-z8:
ch-z9: Xtaszek
ch-z10:
ch-z11:
ch-z12:
ch-z13: DemiMi
ch-z14: Pelounre
ch-z15: 
ch-z16: croowka
ch-z17:
ch-z18:
ch-z19:
ch-z20:
ch-z21:
ch-z22:
ch-z23:
ch-z24:

ch-o1:
ch-o2:
ch-o3:
ch-o4: Mc_napierak (razem z verteezkuba)
ch-o5: Mc_napierak (razem z verteezkuba)
ch-o6:
ch-o7:
ch-o8: grzybg84
ch-o9: grzybg84
ch-o10: Mahajlo
[/spoiler]


Zachęcam do składania podań o stoisko, wszystkie potrzebne informacje znajdują się w pierwszym poście.  :)


Odpowiedz
#20
Nick w grze: PolskiPro 
Stoisko: ch - z 2
Sprzedawać będę : Przydatne itemy i bannery


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości