Coming Soon ™

Skarga na gracza zizik
#1
Witam was,
nie lubię się skarżyć, ale już mam po dziurki w nosie.

Chciałbym donieść na gracza zizik, który dziś, dnia 18.02.2017 postanowił "Zajumać" mój portal do Overworld'a i tabliczkę. Widziałem jego dzisiejsze zainteresowanie tematem, ale nie sądziłem, że zniszczy on mój portal dla swoich celów. Proszę o ukaranie gracza, rekompensatę z jego strony (ponad oddanie materiału) i przeprosiny, a jeśli będzie unikał kary, z chęcią przytulę jego własności. Życzę wszystkim (a zwłaszcza moderacji i administracji) milszego niż ja mam dnia.

Clickfinger  Kappa

Potwierdzenie od @Jqmey : http://imgur.com/ynqYEG4


#2
Tak, przyznaje się, było spowodowane to tym, że zginąłem na dalekich kordach, zależało mi na itemach, postawnowiłem iść te 2k kratek netherem, więc pożyczyłem portal, a później po prostu o sprawie zapomniałem.


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#3
Mam nadzieję, że samodzielnie dogadacie się odnośnie zadośćuczynienia za szkody ;)
W razie problemów proszę pisać w temacie.


#4
Komenda /mail nie boli, zabrałeś także tabliczkę, tez mogłeś zostawić, było miliard sposobów komunikacji o "pożyczeniu". Mogłeś też poprosić o pomoc z strony graczy, ktoś na pewno by CI jej udzielił. Przeprosiny przyjmuję, ale proszę w ramach honorowych zwrócenie portalu z nawiązką (w formie dowolnej, to ma być gest życzliwości z Twojej strony).


#5
Sprawa wyjaśniona.Temat do zamknięcia :)


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#6
Czekam jeszcze na potwierdzenie od @Clickfinger i można zamykać :)


#7
Sprawa wyjaśniona :) Zgadzam się na zamknięcie tematu


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości