Coming Soon ™

Przywoływanie shulkerów
#1
Niniejszy poradnik ma na celu wyjaśnienie sposobu przywoływanie Shulkerów dla osób nie znających go. Od v2.1.5 możliwe jest przywołanie Shulkerów z których może wypaść ich skorupa lub elytra.

Do przywołania potrzebne są dwie rzeczy: diamentowy blok i trwała miotana mikstura niewidzialności. Warto też mieć diamentowy miecz i zbroję jeśli chce się przeżyć walkę z Shulkerem.

Tworzenie trwałej miotanej mikstury niewidzialności
Po dodaniu do slotów dolnych butelek z wodą i dodaniu paliwa należy dodać następujące składniki w podanej kolejności:
  1. Proch.
  2. Oddech smoka.
  3. Brodawka.
  4. Złota marchewka.
  5. Sfermentowane oko pająka.
Po wykonaniu tych czynności powinniśmy otrzymać trwałą miotaną miksturę niewidzialności.

Przywoływanie Shulkera
Aby przywołać Shulkera, należy postawić diamentowy blok i obok niego rzucić trwałą miotaną miksturę niewidzialności. Jeśli pojawi się Shulker (istnieje możliwość aby się nie pojawił), po pokonaniu go może wypaść skorupa
Shulkera lub elytra. Można użyć jednej mikstury na kilka diamentowych bloków.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#2
Dziękuje za rozwiązanie zagadki :V


Villagers are love, villagers are life <3
Odpowiedz
#3
dzięki!


Odpowiedz
#4
Nie działa próbowałem 6 razy.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#5
(03.06.2017, 12:10)piesm napisał(a): Nie działa próbowałem 6 razy.

Dziala tylko w endzie. Musisz byc w promieniu 1 bloku od bloku diamentu.


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#6
(03.06.2017, 12:10)piesm napisał(a): Nie działa próbowałem 6 razy.

Wczoraj za drugim razem mi się udało, wspomnę że trzeba je przywoływać w endzie. :V


Droga do tysiąca godzin na serwerze:
100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
[Obrazek: 2vngl1x.png]
Odpowiedz
#7
Będzie działać coś w stylu autofarmy: Piston: blok, dispenser: potka, psiaki: auto-zabijanie które liczy się jako osobiste (z XP i dropami)?


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości