Coming Soon ™

[Wydzielony] GonzoPL i jego "opinia" o serwerze
#1
Wyciszenie było niesłuszne i moderator który to zrobił utracił już wcześniej swoje uprawnienia w tym zakresie (https://fcraft.pl/temat-jqmey-217). Niestety chamstwo i całkowity brak kultury osobistej reprezentujesz w tym wątku tylko ty obrażając graczy i traktując swoje dziecinne działania na szkodę serwera jako sposób "kary" tylko z powodu błędu jednego junior moderatora.

"gdy podobno jest tu zarejestrowanych 2000000"
Gracz pisał na chacie o orientacyjnej liczbie diamentów, a nie zarejestrowanych graczy.


#2
Z jakiej racji śmiesz karać ludzi? Nie podoba Ci się serwer - nie graj. To zachowanie to typowe, dla wieku dziecięcego: "co?! ja nie dostalem cukierka? to ukradne cukierki wszystkim innym z przedszkola!". Człowieku - usiądź, skup się i przemyśl swoje zachowanie. 


PS. Chwalenie się griferingiem i niszczeniem może być zalążkiem choroby psychicznej, radziłbym się zgłosić do jakiegoś specjalisty.


#3
(16.02.2017, 14:02)GonzoPL napisał(a): Na koniec chciałbym tylko poinformować, że nie byłoby żadnych zniszczeń, gdyby nie chamstwo i brak kultury osobistej moderatorów.
Na koniec chciałbym tylko poinformować, że nie byłoby żadnych zniszczeń (które są już oczywiście wycofane - tylko marnujesz czas) i banów gdyby nie twoja arogancja i niechęć do rozwiązywania konfliktów w cywilizowany sposób (np. poprzez zgłoszenie zachowania moderatora do wyższej instancji lub zadanie pytania o rozmiar mapy na forum).


#4
Jakaś kara musiała być. Przynajmniej przyniosło mi to satysfakcję. Serwer byłby dobry, może nawet jeden z lepszych, gdyby nie ta niezwykle mała mapa, wielkie prostopadłościany z desek lub z kamienia (czasami nawet bez szyb) oraz administracja, która czepia się nawet jeśli napisze się "gówno".

(16.02.2017, 14:22)ReQueim napisał(a): Chwalenie się griferingiem i niszczeniem może być zalążkiem choroby psychicznej, radziłbym się zgłosić do jakiegoś specjalisty.
To, co ty radzisz, nie ma znaczenia. Bądź pewien, że z tak błahego powodu na pewno nie zgłoszę się do żadnego specjalisty. Nie potrzebna mi jego pomoc.


#5
Błahy powód może wkrótce przeistoczyć się w coś znacznie większego. A skoro przynosi Ci to satysfakcję, świadczy to źle o Twojej kondycji moralnej.


#6
(16.02.2017, 14:28)GonzoPL napisał(a): Serwer byłby dobry, może nawet jeden z lepszych, gdyby nie ta niezwykle mała mapa, wielkie prostopadłościany z desek lub z kamienia (czasami nawet bez szyb) oraz administracja, która czepia się nawet jeśli napisze się "gówno".

  1. Taki rozmiar mapy na początku jest celowy, łącznie wygenerowany jest znacznie większy obszar i od czasu do czasu następuje powiększanie granic.
  2. Mapę tworzą gracze: jedni budują estetyczne dzieła, inni klocki z desek lub kamienia.
  3. Moderacja to nie administracja. Poza tym ta sprawa chyba wyjaśniona: "wyciszenie było niesłuszne i moderator który to zrobił utracił już wcześniej swoje uprawnienia w tym zakresie".
(16.02.2017, 14:28)GonzoPL napisał(a): To, co ty radzisz, nie ma znaczenia. Bądź pewien, że z tak błahego powodu na pewno nie zgłoszę się do żadnego specjalisty. Nie potrzebna mi jego pomoc.
Jak najbardziej potrzebna, zwłaszcza przez "niechęć do rozwiązywania konfliktów w cywilizowany sposób (np. poprzez zgłoszenie zachowania moderatora do wyższej instancji lub zadanie pytania o rozmiar mapy na forum)".


#7
(16.02.2017, 14:34)Libter napisał(a): Jak najbardziej potrzebna, zwłaszcza przez "niechęć do rozwiązywania konfliktów w cywilizowany sposób (np. poprzez zgłoszenie zachowania moderatora do wyższej instancji lub zadanie pytania o rozmiar mapy na forum)".
Doprawdy? Nie sądzę. Taka osoba wyśmiałaby mnie, gdybym powiedział, że przynosi mi satysfakcję destrukcja posiadłości innych graczy w Minecrafcie. I nie dziwię się. Postąpiłbym tak samo na jego miejscu, bo takie zgłoszenie jest co najmniej zabawne.


#8
Nie, jeśli powiedziałbyś, że to w grze to od razu byłoby: "uzależnienie". Proponowałbym to ująć: "Sprawia mi satysfakcję niszczenie dzieł innych, mieszanie z błotem ich pracy, czuję że mógłbym robić to na okrągło. Nie interesuje mnie, czy inni się napracowali - po prostu to lubię."


#9
Banuję i zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości