Coming Soon ™

ryby
#1
[Obrazek: Jedz_ryby_bedziesz_zdrow.jpg]
Sprzedam ryby.
W zasadzie jestem w stanie wyłowić dowolne ilości, jednakże nie przechowuję ich zbyt dużo więc na większe zamówienia będzie trzeba czekać.

Ryby są doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, a więc działają przeciwmiażdżycowo i przeciwnowotworowo. Dzięki temu działaniu można spożywać nawet tłuste ryby, których spożywanie wpływa ochronnie na układ krążenia. Poza tym kwasy omega-3 są w stanie korzystnie wpływać na proporcje między frakcjami cholesterolu – poziomem „złego” i „dobrego” cholesterolu.

Ponadto ryby są cennym dowozem fosforu, który usprawnia pracę mózgu. Oczywiście jest to też źródło łatwostrawnego i dobrze przyswajalne przez nasz organizm białka. Zalet jest wiele, choć mało osób docenia ryby jako składnik posiłków.

W ogóle powinniśmy jeść dużo ryb, bo spożywamy ich zdecydowanie za mało. Jednak największe spożycie powinno przypadać na okres rozwoju, intensywnego wzrostu, jak i w okresach andro- i menopauzy.


Dodatkowo, pieczenie ryb jest doskonałym źródłem bardzo pożądanych na serwerze punktów EXP. ja oferuję Ci je w cenach:
$0.90 za 32 dorsze,
$1.00 za 32 łososie,
$1.10 za 1 rozdymkę,
$1.00 za 1 błazenka.

Ceny do negocjacji na serwerze.


#2
Napisz koordynaty i zrób sklep to wpadnę :D


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości