Coming Soon ™

skarga na zlodzieja roslin kokoland123
#1
witam dzisiaj znowu doszlo do kradzierzy moich roslin
postawile wienc tabliczki zeby nie krasc tylko sobie przycinac ale zostawiac po 1 zeby roslo dalej bo kazdy potrzebuje roslin i to rozumiem
mimo tabliczek kokoland123 ukradl wszystkie rosliny i uciekl a gdy znalazlem jego cialo tam gdzie umar to przerobil wszystkie rosliny na cukier i nawet nie chcial mnie przeprosic
nie jestem skarzypytom ale to bylo bardzo nie mile z jego strony
dodam tylko ze zlodziej zabral rosliny z kazdego jeziorka okolo mojego domu[Obrazek: klyH48P.png]


#2
Proszę o przepisanie skargi korzystając ze strony http://www.ortograf.pl/.


#3
Witam dzisiaj znowu doszło do kradzieży moich roślin
postawiłem więc tabliczki żeby nie kraść tylko sobie przycinac, ale zostawiać po 1 żeby rosło dalej, bo każdy potrzebuje roślin i to rozumiem
mimo tabliczek kokoland123 ukradł wszystkie rośliny i uciekl, a gdy znalazłem jego ciało tam, gdzie umarł to przerobił wszystkie rośliny na cukier i nawet nie chciał mnie przeprosić
nie jestem skarzypytom, ale to było bardzo nie mile z jego strony
dodam tylko ze złodziej zabrał rośliny z każdego jeziorka około mojego domu.


#4
[Obrazek: mAE3Ena.png]
Dalej niepoprawnie, więc będziemy ćwiczyć do skutku :P
Przypominam, że zarówno na serwerze jak i na forum obowiązuje [T1] §1.5: Zabronione jest umieszczanie treści [...] rażąco łamiących zasady ortografii lub gramatyki.


#5
Witam dzisiaj znowu doszło do kradzieży moich roślin
postawiłem więc tabliczki,
 żeby nie kraść tylko sobie przycinać, ale zostawiać po 1, żeby rosło dalej, bo każdy potrzebuje roślin i to rozumiem
mimo tabliczek kokoland123 ukradł wszystkie rośliny i uciekł, a gdy znalazłem jego ciało tam, gdzie umarł, to przerobił wszystkie rośliny na cukier i nawet nie chciał mnie przeprosić
nie jestem skarżypytom,
 ale to było bardzo nie mile z jego strony
dodam tylko,
 że złodziej zabrał rośliny z każdego jeziorka około mojego domu.


kurde ja nie wiem czemu to dalej jest zulte


#6
Jest żółte, bo interpunkcja leży i kwiczy.  Tam gdzie masz żółte, najedź kursorem i prawym przyciskiem myszy, pojawią się opcje błędów.


#7
ale jak najade to nie pisze nic wlasnie


#8
Szkody wycofane, dolna warstwa trzciny zabezpieczona aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości