Coming Soon ™

Odwołanie v2
#1
Dobra, pierwsza wersja nie przekonała, to pora na wersję drugą, a co mi tam.
Dobrze, zacznijmy od tego dlaczego chce wrócić na serwerek:
  • mam dość kodzenia w IDE 24/7
  • nie przekonują mnie inne gry (czasem się jakaś inna znajdzie, ale to na kilka godzinek mi starczy)
  • nie mam co robić aktualnie, kiedy mam aż ponadto wolnego czasu (ferie, wakacje, święta i cholera wie co)
  • żaden serwer na polskiej scenie mnie nie urzeka
  • nie lubie zagranicznych serwerów (meh, minigierki - cóż za wytwór to jest?)

Chciałbym też przeprosić Boruszczowłosego, raz za przekręcenie nicku w poprzednim odwołaniu (napisałem "Boruszczorudy" zamiast "Boruszczowłosy" [hehe, ale ze mnie śmieszek Kappa ]), a raz za odnoszenie się na per "konfident" (chociaż dalej moja opinia o Tobie się nie zmieniła). To tyle. I na koniec, znowu nieśmieszny obrazek:

[Obrazek: 20-00-55.png]


#2
Ale czego ty obrażasz rudego. :E
A konfident dlaczego bo... wyniuchał twoje cheaty czy jak? Za co masz bana?


#3
Dobry żart to odwołanie xD przyszła koza do woza :d


#4
(07.02.2017, 20:55)Paula napisał(a): A konfident dlaczego bo... wyniuchał twoje cheaty czy jak? Za co masz bana?
Bana otrzymał za swoje zachowanie w skardze (https://fcraft.pl/temat-skarga-na-gracza-an0-42).


#5
(07.02.2017, 21:03)Libter napisał(a):
(07.02.2017, 20:55)Paula napisał(a): A konfident dlaczego bo... wyniuchał twoje cheaty czy jak? Za co masz bana?
Bana otrzymał za swoje zachowanie w skardze (https://fcraft.pl/temat-skarga-na-gracza-an0-42).


Nawet przypominam sobie sytuacje, no cóż chyba sprawa jasna, wydaje mi się, że serwer takich graczy nie potrzebuje.


#6
(07.02.2017, 21:00)Borsuczowlosy napisał(a): Dobry żart to odwołanie xD przyszła koza do woza :d


Widzę załapałeś xD. Nie no, tak na serio to Ciebie przepraszam - zachowałem się chamsko!
(07.02.2017, 21:06)Paula napisał(a):
(07.02.2017, 21:03)Libter napisał(a):
(07.02.2017, 20:55)Paula napisał(a): A konfident dlaczego bo... wyniuchał twoje cheaty czy jak? Za co masz bana?
Bana otrzymał za swoje zachowanie w skardze (https://fcraft.pl/temat-skarga-na-gracza-an0-42).


Nawet przypominam sobie sytuacje, no cóż chyba sprawa jasna, wydaje mi się, że serwer takich graczy nie potrzebuje.


Spoko, nie wiesz co tracisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#7
no ja nie wiem byles bardzo nie mily


#8
(07.02.2017, 23:05)scrablord napisał(a): no ja nie wiem byles bardzo nie mily


Wiem, jednak jestem skory do poprawy, rzecz jasna w moim stylu Kappa


#9
Jestem  za nieodbanowywaniem gracza. Lubisz się często nieodpowiednio zachowywać


[Obrazek: fElmNP7.png]
#10
(07.02.2017, 23:45)Norbi napisał(a): Jestem  za nieodbanowywaniem gracza. Lubisz się często nieodpowiednio zachowywać


Cóż, podzielam Twoje zdanie. Jednak zauważ że jak chcę, to potrafię :P


#11
I tak pewnie po tygodniu by Ci się znudziło i zacząłbyś szaleć.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#12
Ponoć nudzą się tylko ludzie mało kreatywni ;)

Skoro nie zmieniłeś zdania wobec borsuka, to znaczy, że nie wyciągnąłeś jakichkolwiek wniosków z kary. Zarówno w samym podaniu jak i komentarzach wykazujesz stosunek delikatnie mówiąc bardzo  "olewczy" do tematu co jedynie utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma co liczyć na poprawę. Imo nie ma sesnu odbanowywać, jeśli gracz się nie zmienił.


#13
Jak dla mnie to unban i tyle w temacie.


#14
Eee... lupie takich jak ty! Kappa

a tak serio nie znam cie ale... ale... czemu by nie dac bana każdy powinien dostać kiedyś jakąś szanse i może przez nią coś zrozumie i już nie będzie tak robić.


#15
(08.02.2017, 10:37)jahumen napisał(a): I tak pewnie po tygodniu by Ci się znudziło i zacząłbyś szaleć.


Oj tam, zaraz szaleć. Pewnie bym tupnął nóżką jak księżniczka i bym sobie poszedł. Albo coś w tym stylu Kappa

(08.02.2017, 17:17)Xao napisał(a): Ponoć nudzą się tylko ludzie mało kreatywni ;)

Skoro nie zmieniłeś zdania wobec borsuka, to znaczy, że nie wyciągnąłeś jakichkolwiek wniosków z kary. Zarówno w samym podaniu jak i komentarzach wykazujesz stosunek delikatnie mówiąc bardzo  "olewczy" do tematu co jedynie utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma co liczyć na poprawę. Imo nie ma sesnu odbanowywać, jeśli gracz się nie zmienił.


Ponoc nudza sie ludzie, ktorym sie nudzi. Slyszales o tym? Bo ja nie Kappa
Nie wiem co to zdanie mialo do mojego odwolania.

Nie wiem co rozumiesz przez stosunek "olewczy", najwyzej probuje udawac smieszka, ktory opowiada swoje niesmieszne zarty. Stosunek "olewczy" wg. mnie jest wtedy, gdy np. klient do mnie pisze "kiedy strona?", a gdy ja mu odpowiadam "nie wiem, moze ja napisze jak mi sie bedzie nudzilo".

Pamietaj ze ludzie sie zmieniaja, ale moze od strony zewnetrznej :P


#16
Zgadzam się z @Paula, @Norbi, @jahumen, @Xao - odwołanie zostaje odrzucone.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości