Coming Soon ™

Odwołanie [Cross_92]
#2
Mam kilka dowodów na poparcie słuszności Twojego bana.

Idąc do endu zauważyłem, że stoisz przy jeziorku i do Ciebie podszedłem - ty nawet nie ruszyłeś głową, dalej rzucałeś wędką, zbierałeś ją idealnie w momencie gdy ryba była pod nią, a następnie w ciągu chwilki ją zarzucałeś. Stwierdziłem, że to w miarę podejrzane, bardzo płynnie łowiłeś i na nic nie reagowałeś.

Napisałem do Ciebie na /msg coś w stylu cześć - nadal brak reakcji.
[Obrazek: unknown.png]

Z czystej ciekawości delikatnie Cię przesunąłem tak abyś stał za drzewem. Wtedy po złapaniu ryby natychmiast zarzuciłeś wędkę w... drzewo. I nie poprawiłeś jej przez jakieś 2 minuty.

[Obrazek: unknown.png]

Ciągle precyzyjnie łapałeś ryby i zarzucałeś wędkę, później zarzuciłeś ją i nie zwróciłeś uwagi, że wpadła na drzewo? Nawet jakbyś odszedł od komputera zdążyłbyś zobaczyć, że haczyk wbił się w nieszczęsną brzozę.
Dodatkowo ciekawe jest to, że jak już wspomniałem trochę wyżej podczas całej akcji kąt nachylenia się głowy nie uległ zmianie.
Poza tym przypuszczam, że gdybyś nie był AFK zareagowałbyś na popychanie Cię i wiadomości /msg, a wędka ciągle była w ruchu. :)


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
  


Wiadomości w tym wątku
Odwołanie [Cross_92] - przez cross - 07.02.2017, 13:06
RE: Odwołanie [Cross_92] - przez jahumen - 07.02.2017, 14:04
RE: Odwołanie [Cross_92] - przez cross - 07.02.2017, 14:10
RE: Odwołanie [Cross_92] - przez Atukam72 - 07.02.2017, 16:33
RE: Odwołanie [Cross_92] - przez scrablord - 07.02.2017, 19:23
RE: Odwołanie [Cross_92] - przez Libter - 08.02.2017, 09:37



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości