Coming Soon ™

Skarga na ser3ek
#1
Sprawa jest taka: zlitowałem się nad biedakiem i dałem mu pozwolenie na kopanie dziury i osiedlenie się obok mnie. A tymczasem on ukradł dwie "większe" piramidy bloków żelaza oraz diaxów oraz 6 beaconów, z czego 3 udało mi się odzyskać. Nie mniej nie wiem co poczynił z tak znaczną częścią materiałów, najpewniej sprzedał bo ponoć wzbogacił się bardzo szybko. Nie wiem co robić. Proszę o bana dla tego gracza i konfiskatę całego jego majątku na moją rzecz czy coś w tym stylu. Czasami dobroć nie popłaca. Daj palca, urwą całą rękę.

Kordy piramid:
x263 y 2407
druga z diaxowymi blokami była na dnie dziury, tutaj akurat kruliczek potwierdził, że kradzież została dokonana przez ser3ek

Skradziona:
duże ilości żelaznych bloków, tyle ile na 1.5 piramid na 4 beacony oraz połowe takowej piramidy diaxowych bloków, z czego odzyskałem jedynie stack żelaznych bloków i trochę diaxowych, które znalazłem w jego ciupie na swoim terenie.

Plus: kilka shulkerów


Odpowiedz
#2
Sprawa jest poważna a gracz dosyć bezczelny. Nie wypiera się tego co zrobił, twierdzi że ma środki na wypłatę odszkodowania ale jedyne co proponuje to zadośćuczynienie w postaci nieosiodłanych osłów błąkających się po netherze (nie wiem ile ich jest, prawdopodobnie mniej niż 300)

oto zapis rozmowy którą  prowadziliśmy przed chwilą:

[Obrazek: CGlxuHU.jpg]

Gracz ser3ek prezentuje pewną siebie postawę, że zrobił to co zrobił i że "możemy mu naskoczyć". Jest w tym sporo pogardy, oraz niewiedzy na temat tego jakie są zasady panujące na tym serwerze.


Odpowiedz
#3
Ja proponuje bana 2 dniowego


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#4
(12.03.2018, 07:40)MikiCreator napisał(a): Ja proponuje bana 2 dniowego
Bana 2 dniowego?!? To jest jakaś kpina!!!
Minimum ban 2 miesięczny a najlepiej pernamentny z możliwością odwołania się po jakimś czasie, oraz oczywiście zwrócenie ukradzionych itemów wraz z satysfakcjonującą @Pohevaki  rekompensatą!!!!


Odpowiedz
#5
no tak żartowałem @Krachel
ban pernamentny aż do 3 miesiąca V3 z rekompensatą dla @Pohevaki


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#6
Kradzież ta jest okrutna, i Pohevaki niech krwi się domaga!
BANA MU


To V3 jest czy nie? Nie mam Minecrafta... Czy to teraz forum Fortnite'owe?


Odpowiedz
#7
Znany troll, nawet na tym forum :)

X.


Odpowiedz
#8
(12.03.2018, 16:28)Ilidumb napisał(a): Kradzież ta jest okrutna, i Pohevaki niech krwi się domaga!
BANA MU


To V3 jest czy nie? Nie mam Minecrafta... Czy to teraz forum Fortnite'owe?


Duża mapa jest. Pełno wszystkiego i mimo to, niektórzy kradną.


Odpowiedz
#9
Bana Mu! Perma najlepiej !




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości