Coming Soon ™

Jak zginąłeś?
#1
W tym wątku można pochwalić się okolicznościami swojej śmierci na event.fCraft.pl, zapraszam do wspominania :>


Odpowiedz
#2
Przez bug serwera.
↓ On miał gorzej.


Odpowiedz
#3
Zrespiłem się na wyspie; y=204. Myślalem, że doskoczę do wody- zabrakło dwóch kratek.
Umarłem drugi, 3sekundy po Mikim.


Odpowiedz
#4
Cytaty The Best - Event 2018 
"Wredna @Heku mnie zabiła - nawet craftingu nie zdążyłem zrobić


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#5
(24.02.2018, 10:53)MikiCreator napisał(a): Cytaty The Best - Event 2018 
"Wredna @Heku mnie zabiła - nawet craftingu nie zdążyłem zrobić

A wylogować się pan nie potrafi?
Wystarczyło zobaczyć ja na minimapie i mogłeś się wylogować


Odpowiedz
#6
Umarłem tocząc półgodzinną walkę z powietrzem. Które podczas odpoczynku ogłuszyło mnie i zabiło


[Obrazek: tumblr_n7806e8kmh1tcdb79o1_500.gif]
Odpowiedz
#7
(24.02.2018, 18:38)bajloooo napisał(a): Umarłem tocząc półgodzinną walkę z powietrzem. Które podczas odpoczynku ogłuszyło mnie i zabiło

...


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#8
Padłem przez zbugowanego antyloga. Pasi piesm?


[Obrazek: tumblr_n7806e8kmh1tcdb79o1_500.gif]
Odpowiedz
#9
(24.02.2018, 19:31)bajloooo napisał(a): Padłem przez zbugowanego antyloga. Pasi piesm?
ok


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#10
Kiedy poszedłem do kuchni po jabłko zkował mnie ZoogZoog, który potem przypłacił to życiem.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#11
... AFK  :)


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#12
Co prawda ja nie zginałem. Ale opisze jak zginęła jedna osoba.

Gracz X wszedł na serwer i znalazł się w lawie
Gracz X chciał wyjść z serwera, lecz nie mógł tego zrobić bo oznaczył go gracz @haskellv komenda /walka (Gracze X oraz Haskell byli oddaleni od siebie o około 50 kratek. Haskell był na Y = 65 a gracz X na Y=16)
Jeżeli gracz X wyszedł by z serwera. Ktoś usunął by lawę a gracz X grałby dalej.  
Jednak gracz haskell oznaczył gracza X komenda nie było go nawet przy graczu X był nad nim. Gracz X jeżeli opuścił by serwer dostał by bana za opuszczenie gry podczas walki (hmm... Ale jakiej walki? Czy żeby zacząć z kimś walkę nie trzeba kogoś uderzyć?? Okazuje się że nie wystarczy być nad kimś i wpisać komendę /walka [Ciekawe czy ktoś oprócz teamu IceTeam z tego korzysta  ;) ]) 

Gdy gracz X zginął wyświetlił sie komunikat że gracz Haskell zabił gracza X. Ale gracz X zginął od lawy nie od czyjegoś ciosu. 

Ok rozumiem komenda /walka jest stworzona by ktoś nie uciekał od walki gdy zobaczy kogoś na horyzoncie. Ale do komendy powinno dodać sprawdzenie czy Y nie różni się więcej niż 10 kratek. 
Obecnie ta komenda jest zbyt OP. 
Więc ja wole sobie odpuścić event przynajmniej na jakiś czas.

[spoiler=Pare_screenow_z_szukania]
po wpisaniu /walka na easy
[Obrazek: unknown.png]
Po wpisaniu /walka oraz /walka @kruliczek
[Obrazek: unknown.png]
Po wpisaniu /walka na wiki fcraft
[Obrazek: unknown.png]
Po wpisaniu w wyszukiwarce forum /walka
[Obrazek: unknown.png]
Po kliknięciu na linki ;)
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
Po ręcznym przejściu do tematu aktualizacja #1
[Obrazek: unknown.png]
Po przejściu do listy zmian
[Obrazek: unknown.png]
[/spoiler]

Skąd gracz ma dowiedzieć się jak dokładnie działa ta komenda?


Odpowiedz
#13
(25.02.2018, 20:25)wilk napisał(a): Ale jakiej walki? Czy żeby zacząć z kimś walkę nie trzeba kogoś uderzyć?? Okazuje się że nie wystarczy być nad kimś i wpisać komendę /walka
[...]
Ok rozumiem komenda /walka jest stworzona by ktoś nie uciekał od walki gdy zobaczy kogoś na horyzoncie. Ale do komendy powinno dodać sprawdzenie czy Y nie różni się więcej niż 10 kratek. 
Obecnie ta komenda jest zbyt OP. 
Deklaracji walki. Komenda służy tylko zabezpieczeniu przed wylogowaniem się zauważonego (nieważne czy 50 kratek pod czy przed) przeciwnika, więc treść posta łącznie ze "zbyt OP" uważam za bezpodstawne narzekactwo. Jedynym błędem jest tutaj zaliczenie śmierci na konto Haskella pomimo braku uderzeń z jego strony.

(25.02.2018, 20:25)wilk napisał(a): Skąd gracz ma dowiedzieć się jak dokładnie działa ta komenda?
Z Discorda, który jest głównym miejscem koordynacji eventu (wyszukiwanie informacji o jakiejkolwiek jego mechanice na forum lub wiki nie wspominając już o serwerze easy jest dosyć naiwne i zakończy się tak samo). Pierwsza wzmianka o komendzie pojawiła się już trzy tygodnie temu.


Odpowiedz
#14
(25.02.2018, 21:46)Libter napisał(a): Deklaracji walki. Komenda służy tylko zabezpieczeniu przed wylogowaniem się zauważonego (nieważne czy 50 kratek pod czy przed) 

Z Discorda, który jest głównym miejscem koordynacji eventu (wyszukiwanie informacji o jakiejkolwiek jego mechanice na forum lub wiki nie wspominając już o serwerze easy jest dosyć naiwne i zakończy się tak samo). Pierwsza wzmianka o komendzie pojawiła się już trzy tygodnie temu.

1. Dalej uważam ze gracze powinni najpierw siebie zobaczyć

2.
Discorda komunikator tekstowy. 
Informacja powinna być w kanale #informacje a nie w gdzies po srodku spamu
[spoiler][Obrazek: unknown.png?width=905&height=657]
[/spoiler]
Jest gdzies tam? szukałem na tym kanale wczesniej na tym kanale byly wszelkie potrzebne informacje. 
Czemu tam nie znalazly sie komendy ktore az tak wplywaja na gre innych?
Istnieja jeszcze jakies komendy o ktorych czesc graczy nie wie?


Odpowiedz
#15
@wilk ale komenda /walka na evencie nie ma nic do /walka na izi i hardzie XD


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#16
(25.02.2018, 22:00)Norbi napisał(a): @wilk ale komenda /walka na evencie nie ma nic do /walka na izi i hardzie XD
Ok moze nie ma
[Obrazek: unknown.png?width=1262&height=313]
Ale na wiki powinna znalezc sie jakas notka


Odpowiedz
#17
(25.02.2018, 22:03)wilk napisał(a): Ale na wiki powinna znalezc sie jakas notka
To napisz, każdy może edytować wiki.
Aczkolwiek w przypadku eventu cała dokumentacja znajduje się na Discordzie.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości