Coming Soon ™

Skopiowanie swojego cuboida do pliku i export do single player?
#1
Tak jak w tytule wątku.

Można skopiować swój cuboid do pliku i go wyeksportować? A jeśli tak, to czym? Schematicą?

X.


Odpowiedz
#2
Tak, schematicą.

/c info, potem w schematice zaznaczasz czerwony i niebieski róg według koordynatów i zapisujesz


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#3
Regulamin R2 mówi następująco:
Cytat:Zabronione są wszelkie próby pozyskania seeda, mapy lub plików serwerowych.
A w rozporządzeniu o rozporządzeniach, ani w rozporządzeniu o dozwolonych modyfikacjach nigdzie nie zapisu nadpisującego powyższy. W każdym razie jest na to nieoficjalne przyzwolenie Libtera.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#4
Ale ja nie chcę pozyskać mapy ani seeda. Chcę pozyskać swoją budowlę, którą sam własnymi rękoma zbudowałem...

X.

PS. Dzięki @Norbi.

PS2. Chcę sobie zachować na pamiątkę.


Odpowiedz
#5
(17.01.2018, 21:22)Xanth napisał(a): Ale ja nie chcę pozyskać mapy ani seeda. Chcę pozyskać swoją budowlę, którą sam własnymi rękoma zbudowałem...

Budowla jest stanowi dane, które wchodzą w skład plików serwerowych. Ale jak pisałem, jest na to nieoficjalne przyzwolenie.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#6
@Libter? Czy on jest nadgorliwy?

X.


Odpowiedz
#7
[R2] §2.4 powstał rok temu jako odpowiedź na różnych natrętów domagających się udostępnienia całej mapy lub seeda, rzekomo w celu kontynuacji gry na trybie jednoosobowym i bez oglądania się na konsekwencje jak ujawnienie lokalizacji rud i struktur lub po prostu sklonowanie serwera. Skopiowanie swojego cuboida nie spełnia oczywiście żadnego z wymienionych powodów i jest jak najbardziej dozwolone. 

W najbliższej wersji nastąpi modyfikacja [R2] §2.4: Zabronione są wszelkie próby pozyskania seeda, plików serwerowych lub mapy z wyjątkiem posiadanych nieruchomości.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości