Coming Soon ™

Ankieta: Co o tym myślisz?
Jestem na tak
100.00%
4 100.00%
Jestem na nie
0%
0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dodanie modyfikacji BetterFPS do listy zezwolonych
#1
Chciałbym zaproponować dodanie do listy zezwolonych modyfikacji BetterFPS. Jest to modyfikacja dzięki której są mniejsze lagi :v


Odpowiedz
#2
(14.01.2018, 22:56)Rejszpat napisał(a): Chciałbym zaproponować dodanie do listy zezwolonych modyfikacji BetterFPS. Jest to modyfikacja dzięki której są mniejsze lagi :v
Z tego co wiem jet to modyfikacja wyłącznie po stronie użytkownika, i ona tylko optymalizuje grę.
Więc nie myślę że wymaga zezwolenia


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#3
(14.01.2018, 23:07)piesm napisał(a): Z tego co wiem jet to modyfikacja wyłącznie po stronie użytkownika, i ona tylko optymalizuje grę.
Więc nie myślę że wymaga zezwolenia

Wpływa na rozgrywkę, więc wymaga zezwolenia.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#4
(15.01.2018, 08:33)Jqmey napisał(a):
(14.01.2018, 23:07)piesm napisał(a): Z tego co wiem jet to modyfikacja wyłącznie po stronie użytkownika, i ona tylko optymalizuje grę.
Więc nie myślę że wymaga zezwolenia

Wpływa na rozgrywkę, więc wymaga zezwolenia.
Na serio? Po co mod optymalizujący wymaga według ciebie pozwolenia?


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#5
(15.01.2018, 14:45)piesm napisał(a):
(15.01.2018, 08:33)Jqmey napisał(a):
(14.01.2018, 23:07)piesm napisał(a): Z tego co wiem jet to modyfikacja wyłącznie po stronie użytkownika, i ona tylko optymalizuje grę.
Więc nie myślę że wymaga zezwolenia

Wpływa na rozgrywkę, więc wymaga zezwolenia.
Na serio? Po co mod optymalizujący wymaga według ciebie pozwolenia?

A po co WorldEditCUI wymaga zezwolenia? A po co Armors HUD Revived wymaga zezwolenia? Takie są zasady - wszystkie modyfikacje, które w jakikolwiek sposób wpływają na rozgrywkę wymagają zezwolenia.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#6
(15.01.2018, 14:45)piesm napisał(a): Na serio? Po co mod optymalizujący wymaga według ciebie pozwolenia?


§1. Postanowienia ogólne
  1. Zgodnie z [R2] §2.1 zabronione jest używanie modyfikacji z wyjątkiem określonych w tym rozporządzeniu.

  2. Nieprzestrzeganie powyższej zasady grozi poważnymi konsekwencjami włącznie z banem permanentnym.

  3. Rozszerzenie lub zawężenie list określonych w §3 odbywa się wyłącznie na podstawie [R/Oficjalne pytania] lub przez właściciela.
    1. Ktoś nie czytał rozporządzenia?  :>


Odpowiedz
#7
(15.01.2018, 20:23)Rejszpat napisał(a):
(15.01.2018, 14:45)piesm napisał(a): Na serio? Po co mod optymalizujący wymaga według ciebie pozwolenia?


§1. Postanowienia ogólne
  1. Zgodnie z [R2] §2.1 zabronione jest używanie modyfikacji z wyjątkiem określonych w tym rozporządzeniu.

  2. Nieprzestrzeganie powyższej zasady grozi poważnymi konsekwencjami włącznie z banem permanentnym.

  3. Rozszerzenie lub zawężenie list określonych w §3 odbywa się wyłącznie na podstawie [R/Oficjalne pytania] lub przez właściciela.
    1. Ktoś nie czytał rozporządzenia?  :>
(Nikt nie musi wiedzieć...)


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#8
[R/Dozwolone modyfikacje] §2.2: Nie są zabronione modyfikacje niewpływające na rozgrywkę (np. ReAuth, biblioteki dla innych modyfikacji).

BetterFPS wpływa na rozgrywkę tak jak np. OptiFine przez zmiany wyglądu i światło z pochodni trzymanych w ręku czy tylko zwiększa wydajność?


Odpowiedz
#9
(18.01.2018, 11:35)Libter napisał(a): [R/Dozwolone modyfikacje] §2.2: Nie są zabronione modyfikacje niewpływające na rozgrywkę (np. ReAuth, biblioteki dla innych modyfikacji).

BetterFPS wpływa na rozgrywkę tak jak np. OptiFine przez zmiany wyglądu i światło z pochodni trzymanych w ręku czy tylko zwiększa wydajność?
Z tergo co wiem nie zmienia wiele w rozgrywce, tylko optymalizuje.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości