Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za dodaniem modyfikacji do listy dozwolonych modyfikacji?
Tak.
100.00%
9 100.00%
Nie.
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dodanie modyfikacji Spawn Detector do listy dozwolonych modyfikacji
#1
Witam.

Proponuję, aby dodać modyfikację Spawn Detector do listy dozwolonych modyfikacji. Modyfikacji ta umożliwia oznaczenie graficznie bloków, na których będą się spawnowały byty w trakcie dnia i nocy. Nie daje ona żadnych korzyści, oprócz ułatwienia tego procederu (normalnie należy sprawdzać wszystkie bloki pojedynczo, a następnie porównywać ich poziom światła z wymaganym poziomem światła dla spawnowania się bytów).


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#2
JOŁ. JASNE ŻE TAK


Odpowiedz
#3
Zagłosowałem za, aczkolwiek to nie są propozycje, tylko pytania. Coś się dziwnego stało z tym działem. Mody nie mogły być w dziale z propozycjami?


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#4
(13.01.2018, 17:04)JanekJaran napisał(a): Zagłosowałem za, aczkolwiek to nie są propozycje, tylko pytania. Coś się dziwnego stało z tym działem. Mody nie mogły być w dziale z propozycjami?

@Libter w rozporządzeniu o dozwolonych modyfikacjach napisał, żeby propozycje dodania modyfikacji do listy pisać w tym dziale.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#5
(13.01.2018, 17:38)Jqmey napisał(a): @Libter w rozporządzeniu o dozwolonych modyfikacjach napisał, żeby propozycje dodania modyfikacji do listy pisać w tym dziale.

Wiem, sam tu pisałem.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości