Coming Soon ™

Ankieta: Za?
Tak
29.41%
5 29.41%
Drukarken? A po co to komu potrzebne. A po co to komu?
70.59%
12 70.59%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Legalizacja drukarki
#1
Witam, chciałbym aby można było używać drukarki z schematici legalnie.
Drukarka nie tworzy za ciebie bloków, lecz je stawia za ciebie(czyli że kieruje kursorem i symuluje naciśniecie PPM), również nie buduje bloków które się nie stykają z innymi(np. nie zbudujesz latającej wyspy bez najpierw postawionego słupka).
Drukarka również bardzo ułatwia przenoszenie budowli (Serwer >> Serwer , Świat >> Serwer, Serwer >> Świat)


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#2
Nie
To gracz ma sie postarac aby zbudować budowle.
Do drukarki mozna wykorzystac macro aby postac poruszala sie o pare kratek co pare sekund

To jest zbyt łatwy sposob na automatyczne budowle


Odpowiedz
#3
Hide in your houses, the controversy has arrived!


Odpowiedz
#4
Nie.



[Obrazek: If-you-have-one-try-to-use-it.jpg]


[Obrazek: eiD45rU.png]
/easy
Najgorsza komenda na serwerze
Odpowiedz
#5
A może do tego jeszcze chcesz GM1 dla wszystkich? Drukarka nie jest, nie była i nie powinna być legalna.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#6
(14.01.2018, 11:16)JanekJaran napisał(a): A może do tego jeszcze chcesz GM1 dla wszystkich?
Sprowadzanie do absurdu zawsze najlepszą metodą argumentacji Kappa


Odpowiedz
#7
(14.01.2018, 11:16)JanekJaran napisał(a): A może do tego jeszcze chcesz GM1 dla wszystkich? Drukarka nie jest, nie była i nie powinna być legalna.
Bardzo mądre... Ale ty chyba czegoś nie rozumiesz drukarka NIE bierze przedmiotów  znikąd, tylko z ekwipunku gracza.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#8
Jezu... Od kiedy poziom inteligencji spadł tu do -1 ???




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
Odpowiedz
#9
(14.01.2018, 17:40)Rak napisał(a): Jezu... Od kiedy poziom inteligencji spadł tu do -1 ???
Odkąd tu przyszłaś Kappa


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#10
Ha Ha Ha :/




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
Odpowiedz
#11
(14.01.2018, 17:04)piesm napisał(a): Bardzo mądre... Ale ty chyba czegoś nie rozumiesz drukarka NIE bierze przedmiotów  znikąd, tylko z ekwipunku gracza.

Wiem jak to działa, testowałem na singlu. I nie, to zbyt ułatwia grę.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#12
(14.01.2018, 21:41)JanekJaran napisał(a):
(14.01.2018, 17:04)piesm napisał(a): Bardzo mądre... Ale ty chyba czegoś nie rozumiesz drukarka NIE bierze przedmiotów  znikąd, tylko z ekwipunku gracza.

Wiem jak to działa, testowałem na singlu. I nie, to zbyt ułatwia grę.

Czy ja wiem czy ułatwia. Gracz nadal musi być przy kompie, nadal musi być zalogowany na serwerze. Itemy bierze z eq. I teraz główne pytanie, co to za różnica czy budował będzie gracz czy mod, równie dobrze można dać dostęp do konta innej osobie. Będzie to na tej samej zasadzie.


Odpowiedz
#13
(15.01.2018, 00:11)LGNN napisał(a): Czy ja wiem czy ułatwia. Gracz nadal musi być przy kompie, nadal musi być zalogowany na serwerze. Itemy bierze z eq. I teraz główne pytanie, co to za różnica czy budował będzie gracz czy mod, równie dobrze można dać dostęp do konta innej osobie. Będzie to na tej samej zasadzie.

Dokładnie, pyzatym trudno jest odróżnić czy gracz buduje czy drukarka. A więc jak komuś zależy to będzie budował z drukarką. Lecz przydałoby się jednak zrobić drukarkę legalną.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#14
(15.01.2018, 01:00)piesm napisał(a): Dokładnie, pyzatym trudno jest odróżnić czy gracz buduje czy drukarka. A więc jak komuś zależy to będzie budował z drukarką. Lecz przydałoby się jednak zrobić drukarkę legalną.

Jak wykryć? Hmm, wcale gracz nie stawia bloku za ścianą i wcale nie widać,że stawia je zbyt szybko.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#15
(15.01.2018, 09:27)JanekJaran napisał(a):
(15.01.2018, 01:00)piesm napisał(a): Dokładnie, pyzatym trudno jest odróżnić czy gracz buduje czy drukarka. A więc jak komuś zależy to będzie budował z drukarką. Lecz przydałoby się jednak zrobić drukarkę legalną.

Jak wykryć? Hmm, wcale gracz nie stawia bloku za ścianą i wcale nie widać,że stawia je zbyt szybko.
Szybko to bym nie powiedział...


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#16
(15.01.2018, 14:45)piesm napisał(a): Szybko to bym nie powiedział...

A testowałes na serwerze szybkość?


Odpowiedz
#17
Jak ma być ta drukarka zezwala to może pierwszy ta opcja z huzuni, ktora pozwala na szybsze budowanie. Gracz tez musi być na serwerze, mieć swoje materiały i wgl cale te. Przecież to tylko odciaza palec od klikania


[Obrazek: eiD45rU.png]
/easy
Najgorsza komenda na serwerze
Odpowiedz
#18
(15.01.2018, 15:09)wilk napisał(a):
(15.01.2018, 14:45)piesm napisał(a): Szybko to bym nie powiedział...

A testowałes na serwerze szybkość?
Wiesz, ludzie grają nie tylko na serwerze.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#19
(15.01.2018, 15:53)piesm napisał(a):
(15.01.2018, 15:09)wilk napisał(a):
(15.01.2018, 14:45)piesm napisał(a): Szybko to bym nie powiedział...

A testowałes na serwerze szybkość?
Wiesz, ludzie grają nie tylko na serwerze.

To niech ludzie zostawią drukarke itd na singla


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości