Coming Soon ™

Ankieta: UNBAN DLA 18antoniusz (teraz resteqs)
No jasne! Każdy musi mieć 2 szanse
30.00%
3 30.00%
Eeee... nie chcę bo nie gram z oszutami
70.00%
7 70.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

HEJ MOZE KTOS TO POCZYTA?
#1
Witam dawno dawno temu kiedy jeszcze wielu nie było na serwerze pewien Gracz o nicku 18antoniusz dostał BANA. Bo ukradł mnóstwo diaxów złota elytry i inne cenne ity graczowi który dodał go do działki o nazwie Skarbiec. Zabrałem ity wracam do domu przez nether spadam do lawy przez nie uwage i nagle ekran MC znika i pojawia się BAN!
Ironia losu że parę dni wcześniej sam zostałem okradziony i po konsultacjiz Hekutoki dostałem odpowiedź że dodaje na swoją odpowiedzialność. NO to co się kurcze dzieje. Jeśli Hekutoki nie miała racji żądam odwołanie jej ze stawnowiska. O ile nadal jest. Ostatni raz grałem z 8miesięcy temu. W odwołaniu LIBTER napisał mi że mam dać linka do powodu BANa . 1. Jaki link 2. Nie zawsze można korzystać z internetu rozumiem że NOlify nie garną o co chodzi ale tak można nawet tydzień lub 2 nie być w internecie. A po paru dniach co? No jajo odrzucony temat za brak linku. Po za tym grzybg84 chce żebym zapierdzielał na jego porąbanej farmie bóg wie czego i że mam mu dać kilka tysięcy $ jak ja ledwo 200 czy 250$ miałem. Ale takie jest życie w morzu ironiu losu. Może się zlitujesz i w ankiecie zagłosujesz na UNBANA. #Życiebeznetajestmożliwe! #Życiebeznetajestmożliwe! #Życiebeznetajestmożliwe! #Życiebeznetajestmożliwe!

:) ::) :)


#2
(12.01.2018, 16:32)18antoniusz napisał(a): Ironia losu że parę dni wcześniej sam zostałem okradziony i po konsultacjiz Hekutoki dostałem odpowiedź że dodaje na swoją odpowiedzialność. NO to co się kurcze dzieje. Jeśli Hekutoki nie miała racji żądam odwołanie jej ze stawnowiska. O ile nadal jest.
Odniesieniem jest https://fcraft.pl/dzia%C5%82-prawo-71 lub ew. komenda /regulamin, a nie zdanie pojedynczego jModa. Żądanie oczywiście absurdalne - czymże jest jedna błędna odpowiedź wobec setek postawionych cuboidów i innych prawidłowo rozwiązanych zgłoszeń?

(12.01.2018, 16:32)18antoniusz napisał(a): W odwołaniu LIBTER napisał mi że mam dać linka do powodu BANa . 1. Jaki link 2. Nie zawsze można korzystać z internetu rozumiem że NOlify nie garną o co chodzi ale tak można nawet tydzień lub 2 nie być w internecie. A po paru dniach co? No jajo odrzucony temat za brak linku.

  1. Taki jaki widzisz przy próbie wejścia na serwer.
  2. W internecie czy poza nim obowiązują podobne standardy. Równie dobrze mógłbyś wysłać wniosek pocztą, wyjechać na kilka miesięcy (odpowiednik kilku tygodni w internecie) i dziwić się, że został odrzucony ze względu na brak odpowiedzi - swoich spraw trzeba pilnować.
(12.01.2018, 16:32)18antoniusz napisał(a): Po za tym grzybg84 chce żebym zapierdzielał na jego porąbanej farmie bóg wie czego i że mam mu dać kilka tysięcy $ jak ja ledwo 200 czy 250$ miałem.
Zadośćuczynienie jest ważne, a to bezczelna wypowiedź nr 3 - myślę, że obecne podejście do tematu wyklucza unbana.


#3
Publiczne przeprosiny na forum i obietnica że nie będziesz więcej tak robił powinny załatwić sprawę już się nie gniewam ale przeprosić by pasowało nie uważasz !!!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#4
Dobra grzybg84 przepraszam. Uznalem te sytuacje z latwa forse.


#5
Grzechy darowane ! Reszta zależy od Libtera


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#6
Jak dla mnie ban może być zniesiony.


[Obrazek: OAeIeW]
#7
Reset ekwipunku i odbanowuję.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości