Coming Soon ™

Poszukuję ekipy dla event.fCraft.pl
#1
Aby serwer hardcore jako event.fCraft.pl mógł jak najszybciej zaistnieć poszukuję:
  • programisty bota do Discorda, 
  • programisty strony internetowej z zapisami,
  • technika do konfiguracji zewnętrznych pluginów na bazie dokumentacji,
  • gracza do konfiguracji fCraftowych pluginów (każdy może się tym zająć, wszystko wyjaśnię).
Oferuję:
  • możliwość testowania serwera przed oficjalnym otwarciem,
  • złoty nick na chacie i discordzie,
  • zostanie częścią ekipy co jest prostą drogą do innych stanowisk, 
  • satysfakcję z utworzenia świetnego eventu, ja również nic więcej z tego nie mam :>


Odpowiedz
#2
Ja mogę się w to wpisać, tylko pytanie czy się nadaje :p


Odpowiedz
#3
  • programisty strony internetowej z zapisami, Tym moge się zająć jeżeli nie będzie innych chętnych (jak opisałem we wiadomości prywatnej)

  • technika do konfiguracji zewnętrznych pluginów na bazie dokumentacji (Na bazie dokumentacji myślę, że każdy z minimalną wiedzą informatyczną jest w stanie to zrobić)

  • gracza do konfiguracji fCraftowych pluginów (każdy może się tym zająć, wszystko wyjaśnię) (Tutaj nie trzeba nic dopisywać :P)
Mogę zająć się wymienionymi podpunktami jeżeli nie znajdą się inni chętni, ciekawa inicjatywa z samym eventem i sposobem jego organizacji :)


Odpowiedz
#4
Ja mogę testować, czy być tym królikiem doświadczalnym.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#5
Ja również chętnie przetestuję
Czy mogę być Emotką doświadczalną ?


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#6
(10.01.2018, 19:32)MikiCreator napisał(a): Ja również chętnie przetestuję
Czy mogę być Emotką doświadczalną ?

Zanim coś napiszesz przeczytaj dokładnie temat - czy w pierwszym poście jest gdzieś napisane, że są poszukiwani testerzy?

(09.01.2018, 23:46)Libter napisał(a): poszukuję:
  • programisty bota do Discorda, 
  • programisty strony internetowej z zapisami,
  • technika do konfiguracji zewnętrznych pluginów na bazie dokumentacji,
  • gracza do konfiguracji fCraftowych pluginów (każdy może się tym zająć, wszystko wyjaśnię).


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#7
Pomogę bardzo chętnie najlepiej na stanowisku konfingu pluginów bo 
(09.01.2018, 23:46)Libter napisał(a): gracza do konfiguracji fCraftowych pluginów (każdy może się tym zająć, wszystko wyjaśnię).

a skoro każdy może się tym zająć to dam radę.


Odpowiedz
#8
technika do konfiguracji zewnętrznych pluginów na bazie dokumentacji, - o to wprost idealnie jak dla mnie znalazł :bezkappy: 
gracza do konfiguracji fCraftowych pluginów (każdy może się tym zająć, wszystko wyjaśnię). - skoro każdy to Rejszpat też :D

~Jeśli twierdzisz że nie umiem konfigurować pluginów to daj jakiś do skonfigurowania i powiedz co jak mam w nim skonfigurować.


Odpowiedz
#9
Ja chętnie zostanę Rakiem doświadczalnym




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
Odpowiedz
#10
A kiedy mniej więcej zostaną rozpoczęte prace nad eventem ? Nie żeby mi się spieszyło czy żebym poganiał poprostu informacyjnie pytam. Jeśli oczywiście taki przybliżony czas jest znany.


Odpowiedz
#11
Może ja bym się nadawał do konfiguracji fCraftowych pluginów jak myślicie @Libter i inni gracze ???


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości