Coming Soon ™

Skarga na moderatora Wilk_
#1
Dnia 6 stycznia 2018r. około godziny 19:15 gracz Sikor15 został oszukany przez moderatora Wilk_, ponieważ ten nie skupował za tyle samo co sprzedawał.
Takie zachowanie jest niedopuszczalne w administracji, proszę o jak najszybsze działania w celu przyszłego zapobiegania takim sytuacjom.



Kappa


[Obrazek: jgOFWZG.png]
#2
Kappa


#3
A co tu się wyprawia ?
      Gruchacz


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#4
[Obrazek: unknown.png]


#5
[Obrazek: leymwyW.png]


#6
Lol  Kupisz coś np.diaxa za 100 a sprzedasz za tyle samo xD??? Opłaca się??? XD :logika.  ;)




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
#7
Nie ale tak jest sprawiedliwie  :V


[Obrazek: faa3f9c463c4c.png.html]
#8
(06.01.2018, 19:26)Szerbi napisał(a): Dnia 6 stycznia 2018r. około godziny 19:15 gracz Sikor15 został oszukany przez moderatora Wilk_, ponieważ ten nie skupował za tyle samo co sprzedawał.
Takie zachowanie jest niedopuszczalne w administracji, proszę o jak najszybsze działania w celu przyszłego zapobiegania takim sytuacjom.



Kappa


No bez przesady czlowieku ma co kupic diaxa za 90$ i selac po 70,?

wgl myslisz ze jak ludzie w sklepach zarabiaja?


#9
Sprawiedliwość daje im szczęście w następnym życiu Kappa


#10
[Obrazek: 3NXdVG9.png]


[Obrazek: jgOFWZG.png]
#11
Emmm....
To było skierowane do mnie?


#12
(10.01.2018, 15:43)Ilidumb napisał(a): Emmm....
To było skierowane do mnie?

Bardziej do @xSnowChex


[Obrazek: jgOFWZG.png]
#13
(10.01.2018, 15:43)Ilidumb napisał(a): Emmm....
To było skierowane do mnie?

@Ilidumb dział zoologii zajmujący się żółwiami to chelonologia.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#14
(10.01.2018, 18:33)Szerbi napisał(a): Bardziej do @xSnowChex


@Szerbi to co mmial od niego kupic drozej i sprzedac taniej?

A propo skoro zgodzil sie na handel z wilkiem i wszystkie aspekty wymiany byly zakonczone to nic w tym nielegalnego nie ma bo to juz nie jest jego przedmiot.


#15
Kappa


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości