Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za usunięciem muru tych graczy ?
Tak,jak najbardziej fCraft to serwer wolny i nie powinno się tak z innymi postepować
36.36%
4 36.36%
Nie,nie obchodzi mnie to
63.64%
7 63.64%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Skarga na Spitfire_x86 i Wilk_
#21
(22.12.2017, 20:47)xSnowChex napisał(a): A wilk_ wgl budowal ten mur?

nie


Odpowiedz
#22
(22.12.2017, 18:36)JanekJaran napisał(a):
"A mury rosną, rosną, rosną
Łańcuch kołysze się u nóg..." 
:>


Odpowiedz
#23
Serio? Wdajecie się w dyskusję z 13 latkiem który nie rozumie pojęcia cuboida?

[Obrazek: 0uQgSB8.jpg]

Facepalm to za mało...

X.


Odpowiedz
#24
[Obrazek: IsW0r6.jpg]

Czerwony- Aktualny mur ktory musze dokonczyc najpier
Zielony przyszłość :P


Odpowiedz
#25
@miki co do ankiety? Czy usuwanie czyjegoś muru powinno występować? Nie powinno sie tak z innymk postępować[Obrazek: Screenshot_20171223-123937.jpg]


Odpowiedz
#26
(22.12.2017, 22:59)wilk napisał(a): [Obrazek: IsW0r6.jpg]

Czerwony- Aktualny mur ktory musze dokonczyc najpier
Zielony przyszłość :P


Pomarańczowy to część moja
[Obrazek: kSdIj5t.jpg]

A zresztą co się będę
Zadzwonie do Nilqa :3


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#27
(22.12.2017, 22:27)Xanth napisał(a): Serio? Wdajecie się w dyskusję z 13 latkiem który nie rozumie pojęcia cuboida?

[Obrazek: 0uQgSB8.jpg]

Facepalm to za mało...

X.


@Xanth fajnie że uważasz mnie za starszego
Ale ile razy można powtarzać
MAM 11 LAT !!!


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#28
(23.12.2017, 12:44)MikiCreator napisał(a): Pomarańczowy to część moja 
[Obrazek: kSdIj5t.jpg]

A zresztą co się będę
Zadzwonie do Nilqa :3
To teraz zrob  tak by mur twoj nie nachodzil na ten z stone i problemu nie bedzie ;P


@MikiCreator kim jest nilq?


Odpowiedz
#29
Ok czyli zostałem dodany do skargi za plany wybudowania muru? @mikicreator ??
Mur który już stoi jest wybudowany przez innego gracza. Nie stawiałem tam żadnego bloku

Może kiedyś obuduje murem moją messe

@libter co z tą skarga?


Odpowiedz
#30
(22.12.2017, 10:56)JanekJaran napisał(a): 1. Była już taka sytuacja i to nie pierwsze takie zachowanie @Wilk, który wraz z @Spitfirex86 jest winny

2. I nie rozumiem czemu, skoro już raz wydano wyrok skazujący dalej chcesz trolować biednych graczy serwera.

3. Czysto teoretycznie, gdybym był bardzo chamski, w przypadku @Wilk, możemy uznać, że jego konto główne powstało tylko po to, żeby trolować i kraść, bo to nie pierwsza (i całkiem możliwe, że nie ostatnia) skarga na niego. Miejmy nadzieje, że sytacja się nie będzie powtarzać.

4. Tak, wiem, sam nie jestem ideałem, ale czy ktoś w ciągu ostatnich 30 dni napisał na mnie skargę?

5. Nie chciałbym jednak, żeby powstała tu nie wiadomo jaka burza, dlatego wzywam @Spitfirex86 i @Wilk do dobrowolnego rozebrania/przekazania praw do muru i wypłaty zadośćuczynienia w wysokości 250$ od osoby.

6. Macie chyba przecież świadomość, że można za to utracić uprawnienia?

1. Dlaczego uznajesz ze ja jestem winny? Plany budowy muru mam ale jeszcze ich nie zrealizowałem
2. Biednych graczy? @MikiCreator  wcale taki biedny nie jest. O właśnie  @MikiCreator  jak tam moje pochodnie spodobały ci sie?
3. Taki mam charakter. Próbuje się zmieniać, ale robię to powoli stopniowo.
To że nie ostatnia skarga na mnie to oczywistość tu jest następna skarga: https://fcraft.pl/temat-skarga-na-moderatora-wilk-1700 
4. Nikt z nas nie jest ideałem. A skargi na ciebie nie ma bo jak ma być? W ciągu ostatnich 30 dni grałeś chociaż 30 godzin? (Godzinka dziennie np) 
5. I tu pada pytanie dlaczego? Dlaczego ktoś ma rezygnować z swojej budowli na rzecz innego gracza? I dlaczego ma mu płacić jakieś odszkodowanie? 
[spoiler]
[Obrazek: 73t6RTv.png]
[/spoiler]
Tu dalej może powstać mur @MikiCreator np obok muru spitfire

6. Za plany wybudowania muru stracę uprawnienia? OK trzeciej ankiety na temat przywrócenia uprawnień  nie będzie. @janekjaran wtedy ty będziesz mógł zrobić taką ankietę a ja zagłosuje na TAK (Ankieta pod tytułem np: Przywrócenie uprawnień jmod dla @janekjaran)


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości