Coming Soon ™

Screeny z jauzowej doliny.
#1
Jest poradnik jak zrobić screena? Jest. No to się zastosowałem. I zrobiłem kilka. Oto wynik mojego screenowania:

[Obrazek: fhosMsT.png]

[Obrazek: G9xqH8b.png]

[Obrazek: xNOHroE.png]

[Obrazek: pB3zmAt.png]

[Obrazek: 1ZcHgUL.png]

[Obrazek: mh3XJ9Sg.png]

[Obrazek: vefkPqJ.png]

[Obrazek: Jnhv2DAg.png]

[Obrazek: 4sv9YqOg.png]

[Obrazek: uxjXf7W.png]

[Obrazek: XMtVAxv.png]

[Obrazek: DKkW9Yu.png]

[Obrazek: lfNpKnF.png]

[Obrazek: AU4CC2Rg.png]

[Obrazek: QfZUOKR.png]

[Obrazek: 97f073C.png]

[Obrazek: Tq3ywIh.png]

[Obrazek: swCLQeqg.png]

[Obrazek: IbrKhrig.png]

[Obrazek: IjlXd5wg.png]

[Obrazek: eyATXPE.png]

[Obrazek: fpJoNyo.png]

[img][https://i.imgur.com/nwXjRuJg.png/img]

[Obrazek: 4XwdBY1.png]

[Obrazek: SG5PBnU.png]

[Obrazek: kxddFcf.png]

[Obrazek: SG5PBnUg.png]

[Obrazek: kxddFcf.png]

[Obrazek: kJKWb2Jg.png]

[Obrazek: lgFw1Pi.png]

[Obrazek: UV3qJx1.png]

[Obrazek: atCnPlEg.png]

[Obrazek: TIXUh5h.png]

[Obrazek: BTC3q4N.png]

[Obrazek: oXmcXXQ.png]

[Obrazek: EKTT3Qhg.png]

[Obrazek: ei8HoGv.png]

[Obrazek: yIBYFPQ.png]

[Obrazek: uK7jPpa.png]

[Obrazek: v1toWLS.png]

[Obrazek: UVXk1LU.png]

[Obrazek: kFDgej5.png]

[Obrazek: jATlfvi.png]

[Obrazek: KKQWRaw.png]

[Obrazek: MWfBB2e.png]

[Obrazek: 70Iet2d.png]

[Obrazek: 67bmf9H.png]

[Obrazek: mO7xBwC.png]

[Obrazek: IDO148N.png]

[Obrazek: qO60A9Q.png]

[Obrazek: 6d79a66.png]


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#2
@Mototata zmień nazwę wątku


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#3
Czemu mam zmieniać tytuł wątku? Rościsz sobie prawa do słowa "dolina"? Dolina to taki teren otoczony górami i spora część tego co zbudowaliśmy leży właśnie w dolinie. W przeciwieństwie do tego co zbudowałeś Ty - bo Twoja "Wesoła Dolina" leży prawie całkowicie na górce, więc "Dolina" w nazwie brzmi dziwnie, ale nie informowałem Cię o tym wcześniej bo w zestawieniu z "Wesoła" - biorąc pod uwagę ponurą okolicę, wydało mi się to zabawnie absurdalne i mnie lekko śmieszyło. Nazwa Wesoła Dolina nie ma żadnego sensu w odniesieniu do stanu realnego, dlatego właśnie mi się podoba (gdyby chcieć nazwać stan faktyczny to Wesoła Dolina powinna nazywać się Ponurą Górką albo coś w tym stylu). Ja użyłem słowa dolina, nie w sensie nazwy tylko w sensie słownikowym, opisującym stan faktyczny. Miejsce otoczone górami (wzgórzami). No i dla tego że rymowało się ze słowem screeny. Żeby zmienić tytuł wątku musiałbym 
1. zmienić słowo "screeny" tak żeby pasowało do innego słowa opisującego nasze miejsce. Np. Zdjęcia z przyjęcia, albo Obrazki z Alaski, Fotochy z naszej wiochy itp. Ale nie chce mi się.
2. zmienić słowo dolina które opisuje stan faktyczny na inne rymujące się ze słowem z pkt. 1. Też mi się nie chce.
lub
3. Zrezygnować z rymowanki. Nie wiem czemu miałbym rezygnować z czegokolwiek.

Po namyśle zdecydowałem że mogę zmienić tytuł wątku za 1000$ w walucie z fcrafta z hard czyli w złocie. Może być?


Odpowiedz
#4
[Obrazek: z0m4SkC.jpg]


Odpowiedz
#5
Mototata no gratuluje screenów:
Grafika 11/10
Tematyka 9/10
Ogólnie :LIKE:
Czy zrobienie takiego screenu wymaga dobrego komputera?


[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#6
(14.12.2017, 15:03)Gniewny napisał(a): Czy zrobienie takiego screenu wymaga dobrego komputera?

Wystarczy średni ale z kartą graficzną GeForce lub Radeon wspierającą renderowanie (nawet te najtańsze). No i shadery na Optifine - Seus v.11 <--- link. (instalacja wygląda tak że wrzuca się paczkę do folderu z shaderami). Nie można na tym wygodnie grać na takim słabszym komputerze, będzie się trochę zacinać ale ekrany można pozrzucać. Na lepszym działa bez zarzutu.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości