Coming Soon ™

Skarga na Atukam72
#1
Chciałbym zgłosić użytkownika Atukam72 za obrażanie (#turbośmieszek), wyśmiewanie i przeklinanie w imieniu obrażenia (#turbo) (#śmieszek).

Tutaj wpół-screeny, bo nie wiem jak to inaczej nazwać:
http://imgur.com/a/esjA0
http://imgur.com/a/ESnx2

Mam nadzieję, że ten użyszkodnik zostanie utracony w majątku i poniesie klęskę, dodam jeszcze, że miesiąc temu usiłował mnie spalić na śmierć, dlatego też ja postanowiłem spalić jego kolegę (#zemsta), przez co dostałem bana na tydzień, a co do sprawy z mostem, to nikt nie zakazywał mi przerabiać tego mostu, a ja postanowiłem go lekko podrasować nie wiedząc, że to jego czy kogoś innego. Inaczej mówiąc ten typ mógł postawić na ten most cuboida, to nie było by akcji, tak?
Również odniosę się do koni, że biegały one wolno, a on usiłując mnie spalić, podpalił też tego biednego Ferdka i Kubusia (#konieatukam), dlatego leci kolejna skarga na Atukam72 za znęcanie się nad zwierzętami, ja chcąc uchronić te biedne koniki próbowałem odsunąć je troszkę dalej, aby nie musiały cierpieć w chwili, gdy ja cierpiałem i śmierdziałem spalenizną. Jak widzicie Atukam72 to okrutny człowiek, mam nadzieję, że zostanie on ukarany, za swe złe czyny... NIECH ŻYJĄ WOLNE KONIE! NIECH ŻYJĄ WOLNE KONIE W NATURZE, DZIKO! (#bezspalenizny)

No, to tyle. Dziena za uwagę.
Aha, a tak poza tym, w chwili gdy dostałem bana, a akurat nie było zapisu mapy, zniknęły moje budowle, wraz ze skrzynkami i łóżkiem. A wiecie co było najgorsze? TO, ŻE W MOJEJ KOPALNI BYŁ KOŃ MOJEGO SĄSIADA! A został tam, ponieważ mój współlokator nie miał jeszcze klatki, ale to nie wszystko! Przez tego bana nie było jak już mówiłem zapisu mapy, przez co kopalnia została automatycznie zasypana, a w niej był ten biedny konik. To znowu wina tego Atukama! R.I.P. Grzesio :'(  (#końwspółlokatora).

Do zobaczenia!!!!
Widzimy się jutro za garażami o 15:00 :'D

EDIT 1:

Dodam jeszcze, że Atukam72, gdy wybudowałem domek, podszedł obok mojego cuboida, zbudował męskie narządy płciowe, następnie wyciągnął je w górę, aby były duże i długie jak pytąg, zagiął go i nad mój domek wylał lawę lecz cuboid mnie uchronił, jednakże wiadomo, również jest to próba griefingu.


#2
Pamiętaj, że serwer zapamiętuje wszystko, co zostało wyświetlone na czacie, więc prawdopodobnie tobie też się oberwie. Oboje wykorzystaliście nieobecność moderacji.

Nikt nie zakazał przerabianiu mostu bo nawet bez tego nie możesz ingerować w budowle innych graczy. To był zwyczajny grief. To, że cuboid nie istnieje nie upoważnia cię do niszczenia czyjegoś mienia.

Z tego co się orientuję można zabić gracza jeśli ten nie chce opuścić czyjejś własności. Skoro konie należały do Atukam72 to jego strata. Nie obrażaj żydów. Za te żarty z pewnością należy ci się kara.

Dalej nie wnikam.


#3
(01.02.2017, 19:16)xerew napisał(a): Tutaj wpół-screeny, bo nie wiem jak to inaczej nazwać
Screeny pokazują winę tylko jednej strony, dodam trochę logów:
Kod:
[18:53:21] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» Smialo
[18:53:28] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» zaczynaj swoje show xD
[18:53:33] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» Ale jutro, bo dzisiaj mi się nie chce
[18:53:36] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» xDDDD
[18:53:40] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» XD
[18:53:58] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» to siedz cicho dzieciaczku i nie pizgaj sie do starszych x)
[18:54:07] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» dzieciaczku <
[18:54:12] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» starszych <
[18:54:15] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» PFFFFFFFFFFF
[18:54:24] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» NuLLi196603 dokładnie, zgadzam się
[18:54:37] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» A może mam 56 i jestem pedofilem?
[18:54:43] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» No widzisz, nic nie wiesz
[18:54:45] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» mam swoje zalozenia ktore zapewne pokrywaja sie z faktami
[18:54:49] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» Znowu wywyższasz fakty
[18:55:02] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» Dobra ignore bo nie wytrzymie takiego leszcza
[18:55:11] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» i tak zapewne do jutra zarobisz drugiego bana
[18:55:15] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» Ty to pewnie tam 12 i się jara, że za rok 13
[18:55:18] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» bo znowu cos debilnego zrobisz
[18:55:25] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» xDD
[18:55:28] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» Wiesz co, nie staraj się być fajny
[18:55:49] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» Bo tam twoja matka nie ma dzieci i dzida ci w powidła ;*
[18:55:52] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» Jednak ciebie nie zignoruje bo zaczynam sobie smieszkowac z ciebie xd
[18:56:48] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» przytocze jeden fakt
[18:57:01] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» z serwerowego zycia Xerewa
[18:57:09] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» przywlokl Hekutoki do domu
[18:57:23] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» naklonil ja do do wejscia do domku i ja potem spalil
[18:57:31] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» przyjemniaczek z tego Xerewka :>
[18:58:26] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Atukam72» No ciutek, ale nie moge wytrzymac jak Xerew klamie i pierdyli kiedy fakty sa wymienione na forum

(01.02.2017, 19:16)xerew napisał(a): Mam nadzieję, że ten użyszkodnik zostanie utracony w majątku i poniesie klęskę
To raczej nie @Atukam72 jest użyszkodnikiem w tej sprawie :P
Konfiskaty majątku i klęski nie przewiduję, zwłaszcza w tak błahej sprawie.

(01.02.2017, 19:16)xerew napisał(a): a co do sprawy z mostem, to nikt nie zakazywał mi przerabiać tego mostu, a ja postanowiłem go lekko podrasować nie wiedząc, że to jego czy kogoś innego. Inaczej mówiąc ten typ mógł postawić na ten most cuboida, to nie było by akcji, tak?
Regulamin zakazuje naruszania własności ze złośliwym "przerabianiem" cudzych mostów włącznie. Mógł postawić cuboida, ale nie musiał.

(01.02.2017, 19:16)xerew napisał(a): Aha, a tak poza tym, w chwili gdy dostałem bana, a akurat nie było zapisu mapy, zniknęły moje budowle, wraz ze skrzynkami i łóżkiem. A wiecie co było najgorsze? TO, ŻE W MOJEJ KOPALNI BYŁ KOŃ MOJEGO SĄSIADA! A został tam, ponieważ mój współlokator nie miał jeszcze klatki, ale to nie wszystko! Przez tego bana nie było jak już mówiłem zapisu mapy, przez co kopalnia została automatycznie zasypana, a w niej był ten biedny konik. To znowu wina tego Atukama! R.I.P. Grzesio :'(  (#końwspółlokatora).
Brak zapisu mapy może wystąpić tylko przy gwałtownym zatrzymaniu serwera, nie przy banie gracza. Wszystko co opisałeś jest efektem wycofywania szkód (Twoich akcji) dokonanych na pobliskim moście.

(01.02.2017, 19:16)xerew napisał(a): EDIT 1:

Dodam jeszcze, że Atukam72, gdy wybudowałem domek, podszedł obok mojego cuboida, zbudował męskie narządy płciowe, następnie wyciągnął je w górę, aby były duże i długie jak pytąg, zagiął go i nad mój domek wylał lawę lecz cuboid mnie uchronił, jednakże wiadomo, również jest to próba griefingu.
Co do reszty zarzutów (podpalanie, itd.) - napisz osobną skargę wraz z odpowiednimi dowodami.


#4
(01.02.2017, 19:25)gelo1238 napisał(a): Pamiętaj, że serwer zapamiętuje wszystko, co zostało wyświetlone na czacie, więc prawdopodobnie tobie też się oberwie. Oboje wykorzystaliście nieobecność moderacji.

Nikt nie zakazał przerabianiu mostu bo nawet bez tego nie możesz ingerować w budowle innych graczy. To był zwyczajny grief. To, że cuboid nie istnieje nie upoważnia cię do niszczenia czyjegoś mienia.

Z tego co się orientuję można zabić gracza jeśli ten nie chce opuścić czyjejś własności. Skoro konie należały do Atukam72 to jego strata. Nie obrażaj żydów. Za te żarty z pewnością należy ci się kara.

Dalej nie wnikam.

Ja nie wykorzystywałem nieobecności moderatora. To Atukam72 mnie obrażał, później jak ja pisałem po ludzku, jak człowiek na chacie, to był moderator online.

Co do mostu. Skąd miałem wiedzieć, że to akurat jego budowla? Zbudowałem dom przy tym moście, więc chciałem, aby lepiej wyglądał, przecież ja i ty nie jesteśmy jasnowidzami, aby wiedzieć, że to wybudował Atukam, a nie np. ufo...


#5
Mam wrażenie ze to jest okropny troll, prawdziwe? :p


#6
(01.02.2017, 19:28)Libter napisał(a): [18:55:49] [Async Chat Thread - #79/INFO]: Xerew» Bo tam twoja matka nie ma dzieci i dzida ci w powidła ;*
W tym momencie ja nie widzę, żebym kogoś obrażał, tu są same normalne słowa:
-twoja mama
-dzieci
-dzida (taka do walki wręcz)
-powidła

Co w tym wulgarnego?


#7
(01.02.2017, 19:37)xerew napisał(a): Co w tym wulgarnego?
Takie nawiązania podpadają jak dla mnie pod obrazę gracza, chociaż wszystko zależy od interpretacji :P


#8
@Libter masz logi z czatu sprzed tygodnia? Tam są pewne ciekawe fakty dot. tej całej akcji. Jak będziesz je miał to prosze o przedstawienie ich tutaj, mogę pokrótce wyjaśnić co wtedy się działo (i na pewno nie paliłem żadnych koni, co najwyżej był podpalony Xerew, bo wlazł na mój teren i siedział na nim sporo czasu, pomimo moich uwag i dosadnych tekstów typu "wyjazd mi stąd". Dodam tyle, że Xerew chciał zepchnąć moje konie z mojego cuboida, chociaż nie wiem co chciał z nimi zrobić, jak miały podpisane siodła. Ten fakt może świadczyć o braku wiedzy Xerewa o mechanikach serwera, co może również sugerować, że nie zna regulaminu. I gada swoje głupoty.

P.S - zarobiłem muta, chociaż nie wiem do końca czemu i na ile. Pierdyli - przyznam się, nie wyszło, bo zapomniałem słynnego cenzo z tekstu na temat fiskusa (https://i.ytimg.com/vi/8FpO7rEfZ8g/maxresdefault.jpg), którego chciałem użyć.

Mam nadzieję, że Libter dobrze ocenisz zachowanie Xerewa, dodając, że Xerew raz już zarobił bana, a jego zachowanie raczej się pogorszyło od tamtej pory.


#9
(01.02.2017, 19:42)Atukam72 napisał(a): @Libter masz logi z czatu sprzed tygodnia?
Mam, jednak musiałbyś ustalić dokładniejszą datę i godzinę np. za pomocą logów klienta.


#10
@Libter Hmm to było w dniu, kiedy Xerew zniszczył most i zarobił bana. To były pory wieczorne, ale dokładnie nie pamiętam. :/


#11
(01.02.2017, 19:42)Atukam72 napisał(a): @Libter masz logi z czatu sprzed tygodnia? Tam są pewne ciekawe fakty dot. tej całej akcji. Jak będziesz je miał to prosze o przedstawienie ich tutaj, mogę pokrótce wyjaśnić co wtedy się działo (i na pewno nie paliłem żadnych koni, co najwyżej był podpalony Xerew, bo wlazł na mój teren i siedział na nim sporo czasu, pomimo moich uwag i dosadnych tekstów typu "wyjazd mi stąd". Dodam tyle, że Xerew chciał zepchnąć moje konie z mojego cuboida, chociaż nie wiem co chciał z nimi zrobić, jak miały podpisane siodła. Ten fakt może świadczyć o braku wiedzy Xerewa o mechanikach serwera, co może również sugerować, że nie zna regulaminu. I gada swoje głupoty.

P.S - zarobiłem muta, chociaż nie wiem do końca czemu i na ile. Pierdyli - przyznam się, nie wyszło, bo zapomniałem słynnego cenzo z tekstu na temat fiskusa (https://i.ytimg.com/vi/8FpO7rEfZ8g/maxresdefault.jpg), którego chciałem użyć.

Mam nadzieję, że Libter dobrze ocenisz zachowanie Xerewa, dodając, że Xerew raz już zarobił bana, a jego zachowanie raczej się pogorszyło od tamtej pory.

Paliłeś konie i dobrze o tym wiesz, sam ci wtedy pisałem, że znęcasz się nad zwierzętami! A z twoich zdań nie wynikało tylko pierdyli, bo również mnie obrażałeś. A tak wgl na co ci ten mut, jak uciekłeś od niego? W czasie, gdy ci go nadano, wyszedłeś z serwera...
A gdzie ty sombrero trzasna miałeś słowa "wyjazd mi stąd"?
Ale dobra już tam, z głupszymi kłócić się nie będę ;p


#12
@xerew

Udowodnij mi, ze zabilem konie. Dawaj.


#13
Optuje dać obu bana na tydzień w ramach karnego jeżyka bo to wygląda jak przepychanka na poziomie przedszkola.


#14
(01.02.2017, 22:58)Xao napisał(a): Optuje dać obu bana na tydzień w ramach karnego jeżyka bo to wygląda jak przepychanka na poziomie przedszkola.

Argument na poziomie "łee, oni się kłucom, po co się kłucom, niech razem dostaną po ryju i będzie git i w ogóle nie wiem o co cho, ale się wypowiem." Sry, ale nie chcę żeby przez jakiegoś trolla, który się do mnie przyczepił jak wrzód na tyłku, miał na tydzień bana. Jeżeli masz takie teksty pisać, to sobie daruj.


#15
(01.02.2017, 22:58)Xao napisał(a): Optuje dać obu bana na tydzień w ramach karnego jeżyka bo to wygląda jak przepychanka na poziomie przedszkola.

Też mi to wygląda na słowną typową przepychankę oraz traktowanie z góry z myślą, a to wyśmiewam gorszego ode mnie. Racja może leżeć po jednej, jak i bo obu stronach, ale przynajmniej można się zachować z godnością i nie zniżać się do poziomu przedmówcy.


#16
Nie żeby coś, ale Xerew wczoraj odwalał, nazwał serwer gównem czy czymś takim (o ile to był on - sporo wczoraj trolli było). Skarga więc chyba już nieaktualna...


#17
(01.02.2017, 20:45)Atukam72 napisał(a): @xerew

Udowodnij mi, ze zabilem konie. Dawaj.

Śmierdzisz gównem i ślepoto głupia napisałem "podpalałeś je", a nie zabiłeś...


#18
@up

Miło mi, że chcesz nasz spór szybciej zakończyć. :)

Taki mały Tip: Jeżeli jesteś w domu i czujesz zapach kału, to uwierz mi, że to nie ode mnie. ;)


#19
(02.02.2017, 11:40)ReQueim napisał(a): Nie żeby coś, ale Xerew wczoraj odwalał, nazwał serwer gównem czy czymś takim (o ile to był on - sporo wczoraj trolli było). Skarga więc chyba już nieaktualna...
Zgadza się.

Kod:
2017-02-01-2.log:[19:54:30] [Async Chat Thread - #82/INFO]: Xerew» GÓWNO NIE SERWER, SOMBRERO TRZASNA BY W NIEBIE MATULA JASNA OTULIŁA TE GÓWNO I DOPROWADZIŁA DO POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, BO NIE, NIE DA SIĘ ŻYĆ W TAKIM BAGNIE JAK TE GÓWNO, DAJCIE MI BANA, BO NIE CHCĘ JUŻ TU BYĆ, A JESTEM ZA LENIWY, ABY NACISNĄĆ "WYJŚCIE"!!
(02.02.2017, 13:46)xerew napisał(a): Śmierdzisz gównem i ślepoto głupia napisałem "podpalałeś je", a nie zabiłeś...
@xerew dziękuję za dostarczenie na siebie dowodów: bezpośrednia obraza użytkownika, obrażanie serwera, prowokowanie kłótni na chacie. Oszczędziłeś mi całkiem sporo czasu.

Skarga zostaje odrzucona, a autor zbanowany.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości