Coming Soon ™

Bijatyka oraz popijawa - zamiana godziny - najbliższa sobota g.17?
#1
UWAGA BĘDZIE KRÓTKO!

Z okazji ukończenia przez nas - Shoguna Pohevaki'ego oraz mua czyli mnie, zamku Blackwater
(na dynmapie tutaj: ZAMEK BLACKWATER)
zapraszamy wszystkich chętnych na mordobicie i popijawę.
Program imprezy:

1. walka na śmierć i życie pomiędzy obrońcami zamku a zdobywcami zamku.
jeśli się uda a towarzystwo będzie miało ochotę na jeszcze, to powtórka - z zamianą ról.

2. jedzenie i picie napoi (również wysokoprocentowych), napawanie się widokami, grill, chwalenie się osiągnięciami i takie tam small talki na tarasach zamkowych.

3. nielegalne walki wręcz surową rybą lub nazwaną torbielą z atramentem

4. być może uda się spalić czyjeś itemy (co stałoby się ciekawą tradycją).

Termin orientacyjny to najbliższa sobota - 09.12. godzina jak najodpowiedniejsza dla większości - luźno proponuje coś ok. 13
Uwaga zmiana - aktualnie około g. 17

zasady.
Zasada numer 1 - nie ma żadnych zasad
Zasada numer 2 - część graczy broni zamku część graczy zdobywa
broń dowolna ale coś mi się wydaje że najlepsze będą łuki na dłuższy dystans oraz topory
w przypadku śmierci gracza broń bierze zdobywca albo ten kto się trafi.

jeśli jesteś chętny i masz czas pisz w tym wątku.


Odpowiedz
#2
Hekutokishi zgłasza się!


Odpowiedz
#3
Hmhmhmmm. Melduje się, ale nic nie obiecuję ;)


[Obrazek: tumblr_n7806e8kmh1tcdb79o1_500.gif]
Odpowiedz
#4
Też jestem potencjalnie zainteresowany, ale nie jestem w stanie niczego zagwarantować.

Może @Libter urozmaici imprezę pokazem magicznych kowadeł?


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#5
Zgłaszam się.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#6
Czas szykować zestawy zbroi i konie! Szarżą ich!


Odpowiedz
#7
Ekipę z EASY też zapraszamy. Broń i co tam trzeba jeszcze załatwimy.


Odpowiedz
#8
Zgłaszam się


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#9
Również jestem chętny ;0


Odpowiedz
#10
(06.12.2017, 15:37)Mototata napisał(a): Ekipę z EASY też zapraszamy. Broń i co tam trzeba jeszcze załatwimy.

Mototata ja mogę jakieś tam uzbrojenie dostarczyć/zrobić. To nie będzie problem ;)


[Obrazek: tumblr_n7806e8kmh1tcdb79o1_500.gif]
Odpowiedz
#11
Zgłaszam się na bijatykę, na popijawę również bo co to za walka, jak się po niej dobrego trunku nie wypiję. Z pozdrowieniami dla Shoguna Pohevakiego.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
Odpowiedz
#12
Nie lepiej dać event wieczorkiem w sobotę? 13 to trochę wcześnie.


Odpowiedz
#13
(07.12.2017, 10:58)Pohevaki napisał(a): Nie lepiej dać event wieczorkiem w sobotę? 13 to trochę wcześnie.

Jestem za, może 18-19


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
Odpowiedz
#14
(06.12.2017, 17:27)xPatrykPlayX napisał(a): Również jestem chętny ;0
Chciałem ci oznajmić, że na bijatyce i popijawie będzie dużo ognia i wszyscy będą się wydurniać, mówię ci to żebyś znowu nie płakał i nie robił "skarga ogólna - bijatyka i popijawa u mototaty". (nie pytaj się skąd to wiem, dziś pisałem o tym z pohevakim). 

PS. @MikiCreator  ty też lepiej uważaj bo to będzie BIJATYKA nie będzie tam bezpiecznie, zgłaszacie  się na własną odpowiedzialność. Później nie piszcie zażaleń do Mototaty i Pohevakiego bo sami wziąć udział chcieliście.  @Pohevaki i @Mototata zapewne nie chcą czytać waszych skarg.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
Odpowiedz
#15
Wiem ja i tak nic nie zabieram
Będę robił YOLO Kappa


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#16
(07.12.2017, 10:58)Pohevaki napisał(a): Nie lepiej dać event wieczorkiem w sobotę? 13 to trochę wcześnie.

Ok zmieniłem propozycje na 17. Liczę że zanim się towarzystwo zbierze i ogarnie to chwila minie.


Odpowiedz
#17
(07.12.2017, 12:29)Milo napisał(a):
(06.12.2017, 17:27)xPatrykPlayX napisał(a): Również jestem chętny ;0
Chciałem ci oznajmić, że na bijatyce i popijawie będzie dużo ognia i wszyscy będą się wydurniać, mówię ci to żebyś znowu nie płakał i nie robił "skarga ogólna - bijatyka i popijawa u mototaty". (nie pytaj się skąd to wiem, dziś pisałem o tym z pohevakim). 

PS. @MikiCreator  ty też lepiej uważaj bo to będzie BIJATYKA nie będzie tam bezpiecznie, zgłaszacie  się na własną odpowiedzialność. Później nie piszcie zażaleń do Mototaty i Pohevakiego bo sami wziąć udział chcieliście.  @Pohevaki i @Mototata zapewne nie chcą czytać waszych skarg.

To ma być prowokacja? Wiem na co się piszę, specjalnie zgłosiłem się trochę pobić.


Odpowiedz
#18
I jak wam poszło?


Odpowiedz
#19
szkoda że akurat dzisiaj meh nie miałem czasu a za tydzień byłoby cud miód ... A chętnie bym się ponaparzał z innymi w większym gronie i oczywiście popił hehe .


Może powtóreczka jakaś będzie ?


Odpowiedz
#20
plis zróbcie powtórkę :V nie moja wina że mam takich a nie innych rodziców i plany mi popsuli


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości