Coming Soon ™

Ankieta: czy przy koordynatach /namierz wierzchowiec powinna wyświetlać się również nazwa
Tak, to jest potrzebne
100.00%
7 100.00%
Nie, to jest niepotrzebne
0%
0 0%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.3.4] Namierz wierzchowca - koordynaty + nazwa
#1
Na pewno kilkorgu z Was trafiło się zgubić konia, muła lub inną gadzinę. Bierzemy wtedy do ręki kompas i wpisujemy /namierz wierzchowiec (czy jakoś tak) i mamy konia zlokalizowanego. Gorzej mają tacy którzy mają po kilka koni - z różnych przyczyn, ja na przykład jestem dodany do siodeł w większości koni w naszej wiosce - to jest wygodne, czasem trzeba zwierzaka przeparkować. Ale jak chcę namierzyć swojego wiecznie szwędającego się muła, który niczym kot zawsze chadza swoimi drogami, i wszystko mu jedno kędy... to mam spory problem z tabelką namiarów dla 8 czy 9 wierzchowców. Moja propozycja jest taka żeby przy koordynatach wyświetlała się nazwa (imie) wierzchowca jeśli takowe posiada. Byłoby to znaczne ułatwienie. A może to tylko mój problem?


#2
Jestem za, byłaby to dosyć przydatna funkcjonalność.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#3
Propozycja zostaje zaakceptowana.


#4
Propozycja zrealizowana, w komendzie /namierz wierzchowiec wyświetla się także gatunek zwierzęcia jeśli nie została nadana żadna nazwa.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości