Coming Soon ™

Sklep "Experience" u Verbosity'ego
#1
NOWY EXP CODZIENNIE! (postaram się lol)

Dzisiaj (25.11.17) otworzyłem pierwszy sklep, który ma skupiać się głównie na sprzedaży butelek z expem (stąd tytuł >^<)
Znajduje się on w centrum handlowym w Netherze na pawilonach Jqmey'a, na przeciwko sklepu z napojami panatuskowy (dokładniej to na x113 y46 z-119)

Wszelkie sugestie proszę kierować w tym temacie!

[Obrazek: mndUzOp.png]

Mój sklep oferuje dużo i tanio. Głównie butelki z xp, jak wspomniałem wyżej. Prowadzę także skup różnych gratów, oraz parę usług - informacje poniżej.

Spis usług

Dostawa przedmiotów
[spoiler=O usłudze]Praktycznie każdy z przedmiotów da się donieść do gracza. Na koordy do ~300 kratek od sklepu dostawa gratis. Dalej 0.25$ za każde 50 bloków. W przypadku zamówienia hurtowego ponad 300 itemów koszt dostawy wzrasta do 1$ za 50 bloków.[/spoiler]
Skup z przyjściem po itemy
[spoiler=O usłudze]Ty wybierasz co chcesz sprzedać. Ja patrzę, czy go kupię (czy potrzebny etc) i w przypadku chęci na kupno mogę przyjść. Cennik jak wyżej.[/spoiler]
Zdobywanie (prawie) czegokolwiek (prawie) skądkolwiek
[spoiler=O usłudze]Potrzebne ci surowce z Mesy? A może z pustyni? Trochę lodu? Da się załawić. 90% itemów mogę zdobyć. Problem jest z itemami typu diamenty, złoto, beacon, elytra etc - nie wszystko mam. Co do elytr - może niedługo.[/spoiler]

[Obrazek: op2OlRm.png]


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości