Coming Soon ™

Ankieta: Głosowanie
Zmian craftingu zbitego lodu
75.00%
6 75.00%
Zmiana craftingu zimnych napoji
25.00%
2 25.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.3.4] Zmiana craftingu zbitego lodu
#1
Propozycja jest zmiana craftingu zbitego lodu na 4 kawałki logu dające 1 zbity lód , lub tworzenie zimnych napoi z napoju i 4 kawałków lodu  , teraz jest nie opłacalne tworzenie zimnych napoi z powodu nie odnawialnego zbitego lodu  a tylko w sumie to tego jest wykorzystywany


#2
@grzybg84 przecież zbity lód jest odnawialny... https://wiki.fcraft.pl/Receptury#Zbity_l.C3.B3d


EDIT: źle zrozumiałem, a twój crafting zbyt easy.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
#3
Popieram - 9 sztuk lodu na jeden napój to zbyt wiele.


#4
(24.11.2017, 18:45)Milo napisał(a): @grzybg84 przecież zbity lód jest odnawialny... https://wiki.fcraft.pl/Receptury#Zbity_l.C3.B3d


EDIT: źle zrozumiałem, a twój crafting zbyt easy.


Mylisz pojęcia Odnawialny a receptura tworzenia , a do czego wykorzystujesz zbity lód na serwerze żeby był trudniejszy ja pije soki nie wodę jak większość użytkowników i potrzebuje okoli 1-2 stacków soków dziennie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#5
(24.11.2017, 18:51)grzybg84 napisał(a):
(24.11.2017, 18:45)Milo napisał(a): @grzybg84 przecież zbity lód jest odnawialny... https://wiki.fcraft.pl/Receptury#Zbity_l.C3.B3d


EDIT: źle zrozumiałem, a twój crafting zbyt easy.


Mylisz pojęcia Odnawialny a receptura tworzenia , a do czego wykorzystujesz zbity lód na serwerze żeby był trudniejszy ja pije soki nie wodę jak większość użytkowników i potrzebuje okoli 1-2 stacków soków dziennie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To już coś innego, troszkę się pomyliłem, ale też wydaje mi się, że to przesada bo dajesz kilka staków dziennie lodu więc dużo tracisz. Jestem na tak

(24.11.2017, 18:51)grzybg84 napisał(a):
(24.11.2017, 18:45)Milo napisał(a): @grzybg84 przecież zbity lód jest odnawialny... https://wiki.fcraft.pl/Receptury#Zbity_l.C3.B3d


EDIT: źle zrozumiałem, a twój crafting zbyt easy.


Mylisz pojęcia Odnawialny a receptura tworzenia , a do czego wykorzystujesz zbity lód na serwerze żeby był trudniejszy ja pije soki nie wodę jak większość użytkowników i potrzebuje okoli 1-2 stacków soków dziennie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To już coś innego, troszkę się pomyliłem, ale też wydaje mi się, że to przesada bo dajesz kilka staków dziennie lodu więc dużo tracisz. Jestem na tak


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
#6
Jestem jak najbardziej za! Ale zamiast tego, może po prostu zwykły lód do napojów? Logiczne jest chyba to, że do 1/3 m3, nie potrzebujemy 1m3 lodu, a tym bardziej w zbitej postaci. Więc może nawet dodać kostki lodu? 1 lód - 4 kostki? 

Przychodzi @Libter, narzeka, że receptura zbitego lodu nie będzie teraz używana i że jest to dodanie przedmiotu pośredniego.


[Obrazek: OAeIeW]
#7
(24.11.2017, 19:02)aseertive napisał(a): Jestem jak najbardziej za! Ale zamiast tego, może po prostu zwykły lód do napojów? Logiczne jest chyba to, że do 1/3 m3, nie potrzebujemy 1m3 lodu, a tym bardziej w zbitej postaci. Więc może nawet dodać kostki lodu? 1 lód - 4 kostki?
Nie chodzi o przechodzenie ze skrajności w skrajność, żeby wszystkie napoje były z lodem.


#8
No raczej nie na serwerze nikt nie oferuje lodu zbitego nawet zwykłego w rozsądnej cenie a wydobywanie lodu zwykłego tez nie jest takie łatwe i wymaga udania się na biom zimowy sadze na 90% ze napewno nie będzie takich soków za wiele , albo sok jabłkowy jako jabłko jest owocem dosyć drogim zmienić crafting na zimy sok używając jednego zwykłego lodu tylko w tym jednym przypadku !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#9
Też za, nawet receptura ze zwykłym lodem, może nie kostkami, (bo w zasadzie jakie kostki) ale receptura w stylu 8 potek + w środku blok zwykłego lodu, lub w innej ilości, to by trzeba przedyskutować. Myślę, że w przypadku zimnych napoi znaczne zmniejszenie kosztu ich stworzenia nie będzie przesadą, lód jest dość drogi, trzeba pobiegać, żeby go zdobyć, a napoje idą non-stop.


#10
Zgadzam się z przedmówcą.


[Obrazek: OAeIeW]
#11
Propozycja zostaje zaakceptowana, zbity lód będzie można tworzyć z czterech sztuk zwykłego.


#12
(26.11.2017, 18:30)Libter napisał(a): Propozycja zostaje zaakceptowana, zbity lód będzie można tworzyć z czterech sztuk zwykłego.

A co z craftingiem zimnych napojów w poniższej postaci?


Kod:
NNN
NLN
NNN


N - napój
L - zbity lód


[Obrazek: OAeIeW]
#13
(26.11.2017, 20:30)aseertive napisał(a): A co z craftingiem zimnych napojów w poniższej postaci?
Pisałem o przechodzeniu ze skrajności w skrajność i nie będę się powtarzał. Propozycja zakłada dwukrotne zmniejszenie trudności, a ty chcesz dołożyć ośmiokrotne.


#14
Propozycja zrealizowana.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości