Coming Soon ™

Forumowe derpiboru
#1
Ten wątek służy do spamienia kucami i jeszcze większą ilością kuców, jeśli nie lubisz kasty matriarchalizmu, wyjdź z tąd. (Wyjście tutaj)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
W każdym razie ostrzegałem!


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#2
Bez sensu kompletnie.


Odpowiedz
#3
zaśmiecanie forum jak dla mnie , ale jest to tylko moja opinia :v


Odpowiedz
#4
(23.11.2017, 20:37)Stooonka napisał(a): zaśmiecanie forum jak dla mnie , ale jest to tylko moja opinia :v


Mam takie same zdanie


Odpowiedz
#5
Będzie mało postów bo kto sie publicznie przyzna że jest prawiczkiem? XD
Chcesz spamić kucami idz na forum o kucach xD


Odpowiedz
#6
ja mam coś z kucem, mam nadzieje że na temat :D że zalicza się do spamienia:  



Ale nie myślcie że kuce to takie słodziaki które służą tylko i wyłącznie do przytulania. O nie. Po pierwsze piją i to dużo. Łatwo jest im wpaść w alkoholizm. Mój znajomy miał stajnie, taki hotel dla koni, a w niej coś około 20 koni, kozę i jednego kuca. Ten cwaniak (a właściwie cwaniaczka) drogą obserwacji i dedukcji nauczył(a) się tak obracać kluczem w kłódce (za pomocą pyska) tak żeby otworzyć kłódkę zdjąć ją ze skobla po czym otworzyć skobel, boks i wypuścić dwa inne konie z którymi był(a) w zmowie. Po czym cała trójka udawała się 7 kilometrów drogą przez las pod mały wiejski sklep gdzie miejscowi pijacy dawali im piwo. Mój znajomy dzwonił wtedy do mnie i jechaliśmy razem autem pod sklep i on wracał wierzchem na najmniej pijanym koniu holując pozostałą dwójkę. Nie ma dokumentacji fotograficznej ani filmowej z tamtych czasów ale znalazłem innego kuca pijaczynę, oto on:

[Obrazek: kon_pijak_01.jpg]

[Obrazek: kon_pijak_02.jpg]

Jeśli chodzi o zakapiorstwo to kuce są w tym temacie mistrzami. Oto kuce szetlandzkie polujące na dzika:



I na koniec definicja słownikowa słowa "kuc" wg. Słownika slangu i mowy potocznej:
  • Inaczej korwinista, sympatyk Janusza Korwin-Mikkego i/lub wyborca Kongresu Nowej Prawicy.
  • Metal, osoba słuchająca ciężkiej muzyki.
    "- Co to za brudasy?- To kuce idą na koncert"
  • Osoba głęboko wierząca w postulaty Korwin-Mikkego. Najczęściej wylewa swoje żale na serwisach społecznościowych.
    "-Ty, widziałeś, jak ostatnio Pan Janusz zmasakrował grubego komucha z Eselde?-Japa kucu."
  • koń mechaniczny, jednostka mocy, przeważnie określająca moc silnika spalinowego. 1 kuc = 1 KM = 75 kGm/s = 735,49875 W
    -Ale fura! Cacana! 2 paki na budziku!"pod stopą perski dywan, 200 kucy się wyrywa"/Dniu, najszybszy w mieście/
  • najczesciej uzywane jako okreslenie programisty ale rownie dobrze oznacza nauki scisle.
    "- wybierasz sie na studia?- taaa- a na co?- a wybiore jakis kuc-kierunek"
Przy okazji przypomnę że u nas muły z siodłem po 35$!


Odpowiedz
#7
Potwierdzam.
A 35$ to cena tylko za siodło bo muł za darmo.
Ogólnie bardzo atrakcyjna oferta polecam.


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości