Coming Soon ™

Rejszpat
#1
Prosze o ponowne rozpatrzenie skargi na Rejszpata 
(https://fcraft.pl/temat-skarga-na-rejszpat-1581) ponieważ my zostaliśmy ukarani (słusznie) a on nie poniósł kary za swoje zachowanie.
Ps. ("Wyzej macie oryginały" nie bierzcie pod uwagę)
Dowody [Obrazek: T8ZHb3N.jpg]

[Obrazek: kluQNtW.jpg][Obrazek: MIDFo38.jpg]


#2
Kod:
[21:10:41] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» Ta. Wykorzystuje bugi które już zgłosiłem Libterowi.
[21:10:55] [main/INFO]: [CHAT] xSnowChex» Rejszpat ale regulamin tego zabrania
[21:10:58] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» Bardzo ambitne byłoby zgłoszenie mnie, wykorzystującego bugi.
Pierwszy screen nie pokazuje ze @rejszpat wykorzystywał bugi  Pisal tylko coś o bugach ale nie ukazuje to że ich używa

@xsnowchex dodaj screen na którym widać ze @rejszpat unosi się nad blokiem za pomocą komendy /unlag

Kod:
[20:51:43] [main/INFO]: [CHAT] xSnowChex» Rejszpat masz 5 sek na opuszczenie tego cuboida
[20:51:53] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» Nieee
Jeżeli go poinformowaliście ze ma opuścić teren oraz poinformowaliście go o tym co mu zrobicie, a on nie opuścił terenu mogliście go ukarać na cuboidzie 

Kod:
[21:09:17] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» szkoda mi na was czasu :v
[21:09:25] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» ide kopać diaxy
[21:09:29] [main/INFO]: [CHAT] ser3ek» lol ja latam XDD
[21:09:29] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» ale wróce tu

@xsnowchex W tym momencie @rejszpat mógł chcieć zrobić sobie "żarty" z was. Albo wrócić na kolejny "event" który zorganizujecie


#3
Z tym "Ta. Wykorzustuje bugi..." Dla mnie to oznacza przyznanie sie do winy.

Przy okazji w tamtej skardze (link wyżej) jest wielu świadków potwierdzających moją wersję wydarzeń

@wilk te slowa "ale wrócę tu" nie brzmia mi żartobliwie


#4
Naciśnij ten przycisk.


#5
(21.11.2017, 10:33)ReQuiR napisał(a): Naciśnij ten przycisk.


A co to ma do rzeczy?


#6
Oj weź :v
Robisz teraz na złość Rakowi :v


#7
(23.11.2017, 18:44)Rejszpat napisał(a): Oj weź :v
Robisz teraz na złość Rakowi :v


Nie

Przecież nic mi nie zrobiła


#8
Tak bo jak dostane bana to Rak coś tym sposobem straci :D

Ale nie powiem co, bo to już nie Twoja sprawa..


#9
(23.11.2017, 21:31)Rejszpat napisał(a): Tak bo jak dostane bana to Rak coś tym sposobem straci :D

Ale nie powiem co, bo to już nie Twoja sprawa..

Dlatego odwołała tamtą skargę?


#10
No tak bo straciła by na tym 20k $


#11
Za smoka?


#12
Tak ;_;


#13
Ja do tego się nie dopisuje bo dostanę kolejnego bana :/ z 04.12 zrobi się 24.12 ?

Ale... no tak :/ ja mam bana (wiem to nie tylko za ox'a) a winny ??? Czy administrator Kruliczek faworyzuje bugerów ?! A cmod wilk_ (nie wiem czy nadal ma cmoda) nie chce potwierdzić używania bugów przez winnego gracza. Widział to... I popomagał winnemu ... Winny proszony o opuszczenie cuboida nie tepał się..  Jak mi ktoś powie "Nie miał czasu na wytepanie" to czy komęda (/uciekaj) Nie trwa dłużej niż (/spawn albo /Home) ??? Jak miał czas na /uciekaj to /Home to nie problem:3 a jak nawet to cuboid był otwarty więc miał możliwość ucieczki:3 

~Blakko85




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
#14
(27.11.2017, 13:29)Rak napisał(a): Ja do tego się nie dopisuje bo dostanę kolejnego bana :/ z 04.12 zrobi się 24.12 ?

 Czy administrator Kruliczek faworyzuje bugerów ?!
A cmod wilk_ (nie wiem czy nadal ma cmoda) nie chce potwierdzić używania bugów przez winnego gracza. Widział to
 a jak nawet to cuboid był otwarty więc miał możliwość ucieczki:3 

~Blakko85

1. Za nic bana nie dostaniesz :)
2. Skąd masz takie wnioski @rak ?
3. Nie widziałem jak używa. Widziałem jak pisaliście na chat ze używa. Napisałem wtedy żebyś złożyła skargę z dowodami na forum. Dowodami mogły być np screeny
4. Czy  na pewno miał możliwość ucieczki?
[spoiler]
[Obrazek: YvzKLq.jpg]
[Obrazek: 9ITi2k.jpg]
[/spoiler]
To wy wykopaliście pod nim dziurę 
Nie wiem czy chcieliście go oblać lawą czy może przysypać piaskiem


#15
Dałam mu 5 min na ucieczkę:3 jak nie uciekał to zaczęło się zabijanie :D




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
#16
(27.11.2017, 16:22)wilk napisał(a):
(27.11.2017, 13:29)Rak napisał(a): Ja do tego się nie dopisuje bo dostanę kolejnego bana :/ z 04.12 zrobi się 24.12 ?

 Czy administrator Kruliczek faworyzuje bugerów ?!
A cmod wilk_ (nie wiem czy nadal ma cmoda) nie chce potwierdzić używania bugów przez winnego gracza. Widział to
 a jak nawet to cuboid był otwarty więc miał możliwość ucieczki:3 

~Blakko85

1. Za nic bana nie dostaniesz :)
2. Skąd masz takie wnioski @rak ?
3. Nie widziałem jak używa. Widziałem jak pisaliście na chat ze używa. Napisałem wtedy żebyś złożyła skargę z dowodami na forum. Dowodami mogły być np screeny
4. Czy  na pewno miał możliwość ucieczki?
[spoiler]
[Obrazek: YvzKLq.jpg]
[Obrazek: 9ITi2k.jpg]
[/spoiler]
To wy wykopaliście pod nim dziurę 
Nie wiem czy chcieliście go oblać lawą czy może przysypać piaskiem


Na pierwszym screenie spoileru (lub spoilera(nie znam odmiany)) nie byl popychany a nawet jakby byl zalany lawa to mogłby wpisac te komendy. Widac efekt potki fire resistance.


#17
Dodaję -obecny na s-s gracz posiada wiadro z lawą :/ jak ktoś się do mnie doczepi (ja tylko ją dostarczyłam :3)

2.s-s na którym jestem przy drzwiach pokazupokazuje iż jestem"winna"?? Chciałam iść na z/w (oczywiście mi nie dali...) a czemu?? To moja sprawa:3




[Obrazek: card_Kappa.jpg]
               POWRACAM
#18
Porada: nie proś w restauracji, żeby twój kurczak był lekko ostry. Nie będzie.


#19
(28.11.2017, 17:01)Ilidumb napisał(a): Porada: nie proś w restauracji, żeby twój kurczak był lekko ostry. Nie będzie.

 
emm nie komentuję...


#20
Odświeżam


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości