Coming Soon ™

odwołanie od mute
#1
Wczoraj- 13.11.17 dostałem mute za obrażanie gracza Xanthcik.
Jak mówiłem na niego panicz i kanciarz to nie znaczy że mam dostać mute a tym bardziej jak dałem uzasadnienie.
kanciarz- niby spawner pająków jaskiniowych u niego kosztuje 2000$ a inni gracze kupowali za 2600$
panicz- Płakał za wszystko... za to że Rejszpat powiedział że ukradł itemki ze skrzynek z kopalni(opuszczonych) to on od razu że nazywa go złodziejem i jest wielce obrażony, Cały czas gada że ludzie jak do psa się do niego zwracają mimo że sam sobie dał nick a nie imie -.- .
Nie obrażałem go a dałem podsumowanie tamtejszego dnia jego marudzenia. Myśle że mute mi się nie należał a tym bardziej na 1 tydzień -.-


#2
Kod:
[20:56:41] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» Zapytaj Xanthcik on może Ci wytłumaczy jak to działa (prawdopodobnie)
[20:57:24] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» pantuskowa weź opróżnij te skrzynie na dole :v
[20:57:33] [main/INFO]: [CHAT] pantuskowa» ty też możesz :P
[20:58:13] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» Dowaliłem jeszcze jedną skrzynie :P
[20:58:36] [main/INFO]: [CHAT] ser3ek» Xanthcik to walony pantofel, kanciaz i panicz
[20:58:50] [main/INFO]: [CHAT] Rejszpat» ehem... A potem się dziwisz że daje tobie ignore

[Obrazek: EVLtlEU.png]

[Obrazek: 8GV4jxM.png]

X.


#3
Mute był za to + za to co napisałeś po informacji o mute 
[Obrazek: unknown.png]


#4
[Obrazek: bqTn2d7.jpg]

X.


#5
czyli za bluzganie bez cenzury nie ma mute nawet na 5 min a z gwiazdką jest na tydzień -.- jeżeli dajecie komendę /regulamin to weźcie go uzupełnijcie zgodnie z całym dopełnieniem na stronie bo jest napisane: Za NADMIERNE przeklinanie jest mute :)


#6
Obrażanie a okoliczne wulgaryzmy to co innego. Dostałbyś mute na 12 godzin, ale za stwierdzenie, że cię to nie obchodzi dorzuciłem ci trochę. Skoro masz to gdzieś, to po co się przejmujesz?


[Obrazek: fElmNP7.png]
#7
wpisem ,,Noi mnie ch*j miało znaczyc cos w typu ,,niech to szlag trafi''

a dalem wiadomość ,,XD'' bo wilk dal ten mute w taki sposób ze nie moglem nie mieć chociaż malej beki z tego lecz utrudnia mi to calkiem gre i nie ma możliwości nawet maili wysylac


#8
Obraża, dostaje mute i ma jeszcze bekę z tego. Jestem przeciw.

X.


#9
Dla xanthcika wszystko jest obrazaniem I nie odpowiednim zwracaniem. -.- nie mialem beki z tego ze mute dostalem lecz wilk jak mi dal mute na 12 h to troche slabo pomyslalem ale to ,,XD" jest w postaci ze wilk_»Ok ser3k
Wilk_»Daje unmute 
Zdjęto wyciszenie gracza ser3ek
Wilk_»Dostałem informacje od admina I daje ci mute na 1 tydz.
Ser3ek» XD'
Dostałeś mute
To cos wywołało we mnie taką malą chwilową beke ale to strasznie denerwuje I ani poprosic o pomoc NIC dlatego dalem to odwolanie bo I tak moim zdaniem nie powinno byc na 1 tydz a na te 12 h jak wspominaliscie.


#10
@Loginxd czy do każdego postu musisz tworzyć nowe konto?


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#11
Mute jak najbardziej słuszny, skarga odrzucona.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości