Coming Soon ™

Wezwanie do przekazania praw własności
#1
Wzywam @Milo do przekazania mi praw do zakupionej nieruchomości - 3 piętra w wieżowcu Ksenika. Swoję obowiązki związane z zakupem wykonałem. Ustaloną cenę przelałem na konto, a z odbiorem muszę poczkać do wydania.
Natomiast @Milo nie przeniósł na mnie praw własności, ani nie wydał przedmiotu sprzedaży. Wzywam do przekazania praw własności i wydania mi nieruchomości.

@Milo Nie tratuj tego jako skargę ;v


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#2
Wpisałem /mod aby spitfire dokonał transferu, ale widzę że nic z tego. Aseertive ja też moje należności dokonałem.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
Odpowiedz
#3
(13.11.2017, 20:49)Milo napisał(a): Wpisałem /mod aby spitfire dokonał transferu, ale widzę że nic z tego. Aseertive ja też moje należności dokonałem.

W wyniku odpowiedzi administratora, dowiedziałem się, źe moderacja nie powinna robić takich rzeczy i jest to nadużycie z jej strony. Wezwanie potraktuj jako wezwania do skontaktowania się z Ksenikiem/BremQ, albo napisania wniosku o uregulowanie praw cuboida do rzeczywistości.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#4
@Milo Na przekazanie praw własności daje ci 3 dni od chwili napisania tej wiadomości. Ksenik jest na discordzie, może ci odpisze.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#5
@Milo za 6 godzin i 25 minut mija termin.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#6
6 godzin i 21 minut


Odpowiedz
#7
Czas minął, proszę o zamknięcie tematu.
W związku z brakiem podjęcia działań napisałem skargę.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości