Coming Soon ™

Ban za pierwsze wejście.
#21
Nie grałem na tym serwerze, oglądałem kiedyś randomowe filmy na yt i natrafiłem na jednego z fcrafta tydzień temu to oglądałem i wróciłem bo się wydawał fajny, przyjemny, a tu?


#22
(11.11.2017, 22:33)mateusz.bzzz napisał(a): Mówię, dowiedziałem się z Internetu dokładniej yt, co to za serwer gdzie nie szanuje się graczy? Jaki Dorek?

Po.co to ciagniesz ? To chociaz oodpowiedz na moj argument
(11.11.2017, 22:31)xSnowChex napisał(a):
(11.11.2017, 22:27)mateusz.bzzz napisał(a): Tak próbowałem wejść miałem przerwę przez 1.5 roku o gram na nowym nickunicku, nie wiem gdzie tu niezgodność

A czy ja powiedziałem że tu grałem?


(11.11.2017, 22:20)mateusz.bzzz napisał(a): Nie, nie mam innych kont, wróciłem po długiej przerwie ok 1,5 roku

Sam sie potykasz o wlasne klamstwa


#23
Pogubiłem się w tym co piszesz. Grałeś tu, nie grałeś tu, wracasz po 1.5 roku, znalazłeś serwer na yt, masz inny nick niż wcześniej... weź się chłopie zdecyduj.

X.


#24
(11.11.2017, 22:37)Xanth napisał(a): Pogubiłem się w tym co piszesz. Grałeś tu, nie grałeś tu, wracasz po 1.5 roku, znalazłeś serwer na yt, masz inny nick niż wcześniej... weź się chłopie zdecyduj.

X.


(11.11.2017, 22:37)Xanth napisał(a): Pogubiłem się w tym co piszesz. Grałeś tu, nie grałeś tu, wracasz po 1.5 roku, znalazłeś serwer na yt, masz inny nick niż wcześniej... weź się chłopie zdecyduj.

X.

Mam ten sam problem


#25
Na jaki mam odpowiedzieć, CHCE ZZAGRAĆ NA TYM SERWERZE BO TAK JAK MÓWIŁEM MYŚLAŁEM że jest normalny, gracze mili, MODERACJA przyjemna a tu? CCiągnie to bo nie chce znowu mieć tych przerw zz powodu nast nieogarnietych graczy i nie miłej atmosfery


#26
Ale nie zagrasz. Wracaj tam, skąd przyszedłeś. Albo wytłumacz, dlaczego na easy.fcraft, a nie na fcraft?

X.


#27
O co wogole chodzi? Powiedziałem co miałem powiedzieć a wy Co? Chce po prostu ZAGRAĆ, poznać ludzi, a wy?


#28
Ale dlaczego nie chcesz grać na fcraft.pl, tylko na easy?

X.


#29
Xanth, serio? Tak traktujesz graczy? Co, serwer jest twój? Jesteś właścicielem że się tak rrządzisz?


#30
(11.11.2017, 22:41)mateusz.bzzz napisał(a): Xanth, serio? Tak traktujesz graczy? Co, serwer jest twój? Jesteś właścicielem że się tak rrządzisz?
 Zadal ci poprostu proste pytanie


#31
No i już :D

X.


#32
Chce zagrać na easy ponieważ jak sama nazwa wskazuje jest łatwiejszy, a nie umiem od razu z ciężkiego startować, na dodatek po półtorej roku


#33
(11.11.2017, 22:35)mateusz.bzzz napisał(a): Nie grałem na tym serwerze, oglądałem kiedyś randomowe filmy na yt i natrafiłem na jednego z fcrafta tydzień temu to oglądałem i wróciłem bo się wydawał fajny, przyjemny, a tu?

Możesz podlinkować ten film?


[Obrazek: OAeIeW]
#34
Dobra, znudził mnie koleś, zero inwencji. Sam się pogubił w tym, co pisze. Dobranoc ;)

X.


#35
@mateusz.bzzz odpowiesz na moj argument?
(11.11.2017, 22:36)xSnowChex napisał(a):
(11.11.2017, 22:33)mateusz.bzzz napisał(a): Mówię, dowiedziałem się z Internetu dokładniej yt, co to za serwer gdzie nie szanuje się graczy? Jaki Dorek?

Po.co to ciagniesz ? To chociaz oodpowiedz na moj argument
(11.11.2017, 22:31)xSnowChex napisał(a):
(11.11.2017, 22:27)mateusz.bzzz napisał(a): Tak próbowałem wejść miałem przerwę przez 1.5 roku o gram na nowym nickunicku, nie wiem gdzie tu niezgodność

A czy ja powiedziałem że tu grałem?


(11.11.2017, 22:20)mateusz.bzzz napisał(a): Nie, nie mam innych kont, wróciłem po długiej przerwie ok 1,5 roku

Sam sie potykasz o wlasne klamstwa


#36
https://m.youtube.com/watch?v=rqXhGb3aZ2w prosze bardzo

Nie grałem na tym serwerze nigdy, a miałem inne konto


#37
Napisales ze nie masz innych kont


#38
I po 1.5 roku wracasz na serwer? ;)

X.

PS. Tak wiem, miałem iść, ale jeszcze chwilę ;)


#39
Nie umiecie używać mózgu? Mówię że zaczynam grać po 1.5 roku zaczaczynając od fcrafta


#40
@mateusz.bzzz napisałeś ze nie masz innych kont a tu proszę


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości